A2 liga centar

Sezona 2002./03.

 

1.kolo (5./6.listopad 2002.):

 

2.kolo (12./13.listopad 2002.):

 

Kelteks – Cibona VIP II

73:71

Zabok – Petrinja

85:67

Maksimir – Rudeš

97:71

Sisak – Mladost

73:98

Gorica – Fortuna

77:83 (71:71)

Fortuna – Novska

82:79

Novska – Sisak

86:92

Rudeš – Gorica

67:86

Mladost – Zabok

87:77

Cibona VIP II – Maksimir

68:82

Petrinja – Medveščak

74:79

Centar – Kelteks

78:76

Centar slobodan

 

Medveščak slobodan

 

 

 

 

 

3.kolo (19./20.listopad 2002.):

 

4.kolo (23.listopad 2002.):

 

Maksimir – Centar

99:89

Sisak – Medveščak

67:84

Gorica – Cibona VIP II

82:89

Fortuna – Petrinja

98:63

Novska – Rudeš

85:80

Rudeš – Mladost

55:78

Mladost – Fortuna

86:63

Cibona VIP II – Novska

83:77

Petrinja – Sisak

76:89

Centar – Gorica

85:94

Medveščak – Zabok

76:96

Kelteks – Maksimir

71:104

Kelteks slobodan

 

Zabok slobodan

 

 

 

 

 

5.kolo (26./27.listopad 2002.):

 

6.kolo (31.listopad/2.studeni 2002.):

 

Gorica – Kelteks

88:66

Fortuna – Zabok

58:77

Novska – Centar

87:84

Rudeš – Medveščak

78:72

Mladost – Cibona VIP II

88:67

Cibona VIP II – Petrinja

99:68

Petrinja – Rudeš

61:70

Centar – Mladost

80:81

Medveščak – Fortuna

58:67

Kelteks – Novska

95:74

Zabok – Sisak

97:54

Maksimir – Gorica

92:82

Maksimir slobodan

 

Sisak slobodan

 

 

 

 

 

7.kolo (9./10.studeni 2002.):

 

8.kolo (16./17.studeni 2002.):

 

Novska – Maksimir

82:117

Rudeš – Sisak

67:63

Mladost – Kelteks

106:61

Cibona VIP II – Zabok

49:70

Petrinja – Centar

66:79

Centar – Medveščak

98:83

Medveščak – Cibona VIP II

71:83

Kelteks – Petrinja

68:63

Zabok – Rudeš

92:54

Maksimir – Mladost

89:94

Sisak – Fortuna

72:75

Gorica – Novska

89:85

Gorica slobodna

 

Fortuna slobodna

 

 

 

 

 

9.kolo (23./24.studeni 2002.):

 

10.kolo (30.studeni/1.prosinac 2002.):

 

Mladost – Gorica

98:56

Cibona VIP II – Fortuna

58:78

Petrinja – Maksimir

57:105

Centar – Sisak

104:87

Medveščak – Kelteks

79:57

Kelteks – Zabok

71:102

Zabok – Centar

109:64

Maksimir – Medveščak

88:74

Sisak – Cibona VIP II

90:77

Gorica – Petrinja

127:68

Fortuna – Rudeš

78:65

Novska – Mladost

77:85 (70:70)

Novska slobodna

 

Rudeš slobodan

 

 

 

 

 

11.kolo (7./8.prosinac 2002.):

 

12.kolo (14./15.prosinac 2002.):

 

Petrinja – Novska

77:60

Centar – Rudeš

77:95

Gorica – Medveščak

77:80

Ljevaonica Duga Resa – Fortuna

65:67

Zabok – Maksimir

100:91

Maksimir – Sisak

107:83

Sisak – Kelteks

90:72

Gorica – Zabok

71:94

Fortuna – Centar

76:65

Novska – Medveščak

76:95

Rudeš – Cibona VIP II

60:82

Mladost – Petrinja

108:65

Mladost slobodna

 

Cibona VIP II slobodna

 

 

 

 

 

13.kolo (21./22.prosinac 2002.):

 

14.kolo (25./26.siječanj 2003.):

 

Medveščak – Mladost

72:81

Cibona VIP II – Ljevaonica Duga Resa

76:73

Zabok – Novska

108:76

Rudeš – Maksimir

97:88

Sisak – Gorica

88:73

Fortuna – Gorica

78:92

Fortuna – Maksimir

99:97 (87:87)

Sisak – Novska

81:59

Rudeš – Ljevaonica Duga Resa

77:75 (62:62)

Zabok – Mladost

94:77

Cibona VIP II – Centar

84:83

Medveščak – Petrinja

103:98 (89:89)

Petrinja slobodna

 

Centar slobodan

 

 

 

 

 

15.kolo (1./2.veljače 2003.):

 

16.kolo (8./9.veljače 2003.):

 

Petrinja – Zabok

63:86

Centar – Maksimir

77:88

Mladost – Sisak

94:62

Cibona VIP II – Gorica

74:88

Novska – Fortuna

69:65

Rudeš – Novska

100:74

Gorica – Rudeš

80:89

Fortuna – Mladost

94:82

Maksimir – Cibona VIP II

158:74

Sisak – Petrinja

122:87

Ljevaonica Duga Resa – Centar

94:103

Zabok – Medveščak

95:79

Medveščak slobodan

 

Ljevaonica Duga Resa slobodna

 

 

 

 

 

17.kolo (15./16.veljače 2003.):

 

18.kolo (22./23.veljače 2003.):

 

Medveščak – Sisak

84:75

Ljevaonica Duga Resa – Gorica

83:76

Petrinja – Fortuna

69:81

Centar – Novska

109:75

Mladost – Rudeš

88:99

Cibona VIP II – Mladost

76:90

Novska – Cibona VIP II

99:107

Rudeš – Petrinja

92:79

Gorica – Centar

92:80

Fortuna – Medveščak

78:90

Maksimir – Ljevaonica Duga Resa

   75:65

Sisak – Zabok

66:90

Zabok slobodan

 

Maksimir slobodan

 

 

 

 

 

19.kolo (1./2.ožujak 2003.):

 

20.kolo (8./9.ožujak 2003.):

 

Zabok – Fortuna

74:67

Maksimir – Novska

114:69

Medveščak – Rudeš

93:83

Ljevaonica Duga Resa – Mladost

95:71

Petrinja – Cibona VIP II

84:78

Centar – Petrinja

102:89

Mladost – Centar

84:96

Cibona VIP II – Medveščak

78:72

Novska – Ljevaonica Duga Resa

82:95

Rudeš – Zabok

92:110 (87:87)

Gorica – Maksimir

91:105

Fortuna – Sisak

87:73

Sisak slobodan

 

Gorica slobodna

 

 

 

 

 

21.kolo (15./16.ožujak 2003.):

 

22.kolo (22./23.ožujak 2003.):

 

Sisak – Rudeš

122:106 (99:99)

Gorica – Mladost

83:108

Zabok – Cibona VIP II

103:74

Maksimir – Petrinja

134:79

Medveščak – Centar

88:79

Ljevaonica Duga Resa – Medveščak

90:77

Petrinja – Ljevaonica Duga Resa

81:75

Centar – Zabok

76:84

Mladost – Maksimir

92:97

Cibona VIP II – Sisak

70:59

Novska – Gorica

101:93

Rudeš – Fortuna

67:77

Fortuna slobodna

 

Novska slobodna

 

 

 

 

 

23.kolo (29./30.ožujak 2003.):

 

24.kolo (5./6.travanj 2003.):

 

Fortuna – Cibona VIP II

 

Novska – Petrinja

102:108

Sisak – Centar

73:92

Medveščak – Gorica

60:68

Zabok – Ljevaonica Duga Resa

90:64

Maksimir – Zabok

90:84

Medveščak – Maksimir

87:95

Ljevaonica Duga Resa – Sisak

101:97

Petrinja – Gorica

67:85

Centar – Fortuna

72:87

Mladost – Novska

104:93

Cibona VIP II – Rudeš

91:67

Rudeš slobodan

 

Mladost slobodna

 

 

 

 

 

25.kolo (12./13.travanj 2003.):

 

26.kolo (19./20.travanj 2003.):

 

Rudeš – Centar

91:77

Mladost – Medveščak

96:82

Fortuna – Ljevaonica Duga Resa

91:66

Novska – Zabok

94:97

Sisak – Maksimir

82:119

Gorica – Sisak

95:93

Zabok – Gorica

82:72

Maksimir – Fortuna

77:74

Medveščak – Novska

100:84

Ljevaonica Duga Resa – Rudeš

 

Petrinja – Mladost

69:91

Centar – Cibona VIP II

71:73

Cibona VIP II slobodna

 

Petrinja slobodna

 

 

 

Poredak (mjesto i klub)

Kod kuće

U gostima

Ukupno

Mj.

Klub

Pb

Pr

KR

B

Pb

Pr

KR

B

Ut

Pb

Pr

KR

B

1.

Zabok

11

0

1026:765

22

9

2

997:844

20

22

20

2

2023:1609

42

2.

Maksimir (Zagreb)

10

1

1062:864

21

8

3

1106:935

19

22

18

4

2168:1799

40

3.

Mladost (Zagreb)

8

3

1043:851

19

8

3

946:881

19

22

16

6

1989:1732

38

4.

Fortuna (Zaprešić)

8

3

919:849

19

7

4

806:786

18

22

15

7

1725:1635

37

5.

Medveščak (Zagreb)

6

5

900:883

17

5

6

895:917

16

22

11

11

1795:1800

33

6.

Rudeš (Zagreb)

7

4

883:879

18

4

6

812:873

14

21

11

10

1755:1834

32

7.

Centar (Zagreb)

5

6

958:939

16

4

7

908:959

15

22

9

13

1866:1898

31

8.

Gorica (Velika Gorica)

5

6

970:951

16

5

6

877:901

16

22

10

12

1847:1852

32

9.

Sisak

5

6

936:955

16

2

9

868:998

13

22

7

15

1894:2030

29

10.

Ljevaonica Duga Resa

6

4

833:834

16

1

10

772:937

12

21

7

14

1605:1771

28

11.

Novska

4

7

941:1011

15

0

11

828:1059

11

22

4

18

1769:2070

26

12.

Petrinja

2

9

760:900

13

1

10

866:1141

12

22

3

19

1626:2041

25

 

izvan konkurencije:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cibona VIP II (Zagreb)

7

5

906:907

19

5

6

875:979

16

23

12

11

1781:1886

35

 

 

 

Poredak (mjesto i klub)

Kod kuće

U gostima

Ukupno

Mj.

Klub

Pb

Pr

KR

B

Pb

Pr

KR

B

Ut

Pb

Pr

KR

B

1.

Zabok

12

0

1129:839

24

10

2

1067:893

22

24

22

2

2196:1732

46

2.

Maksimir (Zagreb)

11

1

1220:938

23

9

3

1188:1003

21

24

20

4

2408:1941

44

3.

Mladost (Zagreb)

9

3

1131:918

21

9

3

1036:957

21

24

18

6

2167:1875

42

4.

Fortuna (Zaprešić)

8

3

919:849

19

8

4

884:844

20

23

16

7

1803:1693

39

5.

Medveščak (Zagreb)

6

6

971:966

18

5

7

967:995

17

24

11

13

1938:1961

35

6.

Rudeš (Zagreb)

7

5

943:961

19

4

7

879:964

15

23

11

12

1822:1925

34

7.

Gorica (Velika Gorica)

5

7

1052:1040

17

6

6

965:975

18

24

11

13

2017:2015

35

8.

Cibona VIP II (Zagreb)

7

5

906:907

19

5

6

875:979

16

23

12

11

1781:1886

35

9.

Centar (Zagreb)

5

7

1029:1012

17

4

8

991:1043

16

24

9

15

2020:2055

33

10.

Sisak

6

6

1026:1032

18

2

10

927:1068

14

24

8

16

1953:2100

32

11.

Ljevaonica Duga Resa

7

4

906:905

18

1

11

845:1013

13

23

8

15

1751:1918

31

12.

Petrinja

3

9

844:978

15

1

11

934:1240

13

24

4

20

1778:2218

28

13.

Novska

4

8

1040:1118

16

0

12

905:1142

12

24

4

20

1945:2260

28

 

 

q       Prva tablica sadrži rezultate u koje nisu uračunate utakmice Cibone VIP II, i ta tablica određuje konačni poredak; u drugoj tablici su upisani svi rezultati.

(First table contains results without games in which Cibona VIP II played and this is the table that determines final standings; in the second table there are results of all games)

q       Gorica i Medveščak su zamijenili domaćinstva 11. odnosno 24. kola.

(Gorica and Medveščak switched home grounds in 11th and 24th round)

q       Ljevaonica Duga Resa se od 1.-11. kola zvala Kelteks.

(Ljevaonica Duga Resa was called Kelteks from 1st to 11th round)

q       Cibona II nastupa izvan konkurencije; trebalo je nastupati 14 momčadi, ali je Šanac Karlovac II odustao uoči početka prvenstva.

(Cibona II plays "out of competition" meaning they can not be promoted to A1 liga; originally 14 teams should have entered the competition, but Šanac Karlovac II quit just before the beginning)

q       Poredak momčadi s jednakim brojem bodova određen je temeljem međusobnih susreta.

(Placement of teams with the same number of points is based on their head-to-head games)

q       Pobjednici 5 A2 liga igraju zajedno sa 13. klubom (t.j. 5. u Ligi za ostanak) novu mini-ligu od šest klubova iz koje će dva prvoplasirana igrati u A1 ligi slijedeće sezone; posljednje plasirani klub ispada

(Winners of 5 A2 leagues play together with 13th club (e.g. 5th in Relegation League) a new mini-league containing six clubs, that will give two clubs to play A1 league next season; club that finishes in the last spot is relegated)