A2 liga jug

Sezona 2002./03.

 

1.kolo (5./6.listopad 2002.):

 

2.kolo (12./13.listopad 2002.):

 

Biograd – Amfora

110:83

Amfora – Stari grad

88:80

Jazine – Split Croatia osiguranje II

    97:56

Borik – Alkar

69:85

Dubrovnik – Solin

108:86

Trogir Zagora promet – Omiš Galeb

    76:72

Zadar II – Adriatic

85:66

Adriatic – Sunce Šibenka II

95:68

Sunce Šibenka II – Trogir Zagora promet

74:96

Solin – Zadar II

76:68

Omiš Galeb – Borik

67:57

Split Croatia osiguranje II – Dubrovnik

84:107

Alkar – Stari grad

111:72

Biograd – Jazine

78:73

 

 

 

 

3.kolo (19./20.listopad 2002.):

 

4.kolo (26./27.listopad 2002.):

 

Jazine – Amfora

93:65

Amfora – Borik

82:84 (74:74)

Dubrovnik – Biograd

110:75

Trogir Zagora promet – Stari grad

92:80

Zadar II – Split Croatia osiguranje II

101:65

Adriatic – Alkar

87:78

Sunce Šibenka II – Solin

64:71

Solin – Omiš Galeb

70:79

Omiš Galeb – Adriatic

88:86

Split Croatia osiguranje II – Sunce Šibenka II

102:71

Alkar – Trogir Zagora promet

88:63

Biograd – Zadar II

51:84

Stari grad – Borik

64:75

Jazine – Dubrovnik

65:85

 

 

 

 

5.kolo (3./4.studeni 2002.):

 

6.kolo (9./10.studeni 2002.):

 

Dubrovnik – Amfora

93:65

Amfora – Trogir Zagora promet

72:104

Zadar II – Jazine

82:62

Adriatic – Borik

68:70

Sunce Šibenka II – Biograd

72:68

Solin – Stari grad

85:65

Omiš Galeb – Split Croatia osiguranje II

  76:68

Split Croatia osiguranje II – Alkar

92:100

Alkar – Solin

110:63

Biograd – Omiš Galeb

85:74

Stari grad – Adriatic

74:113

Sunce Šibenka II – Jazine

68:79

Borik – Trogir Zagora promet

77:62

Dubrovnik – Zadar II

102:84

 

 

 

 

7.kolo (16./17.studeni 2002.):

 

8.kolo (23./24.studeni 2002.):

 

Zadar II – Amfora

104:76

Amfora – Adriatic

85:96

Sunce Šibenka II – Dubrovnik

67:95

Solin – Trogir Zagora promet

74:82

Omiš Galeb – Jazine

76:61

Split Croatia osiguranje II – Borik

81:96

Alkar – Biograd

93:73

Biograd – Stari grad

112:66

Stari grad – Split Croatia osiguranje II

64:98

Jazine – Alkar

58:107

Borik – Solin

69:64

Dubrovnik – Omiš Galeb

64:58

Trogir Zagora promet – Adriatic

90:92

Zadar II – Sunce Šibenka II

96:68

 

 

 

 

9.kolo (30.studeni/1.prosinac 2002.):

 

10.kolo (7./8.prosinac 2002.):

 

Sunce Šibenka II – Amfora

94:82

Amfora – Solin

95:70

Omiš Galeb – Zadar II

91:96

Split Croatia osiguranje II – Adriatic

98:111

Alkar – Dubrovnik

83:79

Biograd – Trogir Zagora promet

70:76

Stari grad – Jazine

76:84

Jazine – Borik

60:67

Borik – Biograd

96:81

Dubrovnik – Stari grad

108:57

Trogir Zagora promet – Split Croatia osiguranje II

89:71

Zadar II – Alkar

85:90

Adriatic – Solin

106:68

Sunce Šibenka II – Omiš Galeb

82:88

 

 

 

 

11.kolo (14./15.prosinac 2002.):

 

12.kolo (18.prosinac 2002.):

 

Omiš Galeb – Amfora

91:80

Amfora – Split Croatia osiguranje II

88:79

Alkar – Sunce Šibenka II

97:77

Biograd – Solin

87:50

Stari grad – Zadar II

63:96

Jazine – Adriatic

70:76

Borik – Dubrovnik

74:84

Dubrovnik – Trogir Zagora promet

   100:82

Trogir Zagora promet – Jazine

106:85

Zadar II – Borik

76:81

Adriatic – Biograd

82:86

Sunce Šibenka II – Stari grad

75:70

Solin – Split Croatia osiguranje II

85:82

Omiš Galeb – Alkar

68:92

 

 

 

 

13.kolo (21./22.prosinac 2002.):

 

14.kolo (25./26.siječanj 2003.):

 

Alkar – Amfora

117:60

Amfora – Biograd

90:85

Stari grad – Omiš Galeb

68:90

Split Croatia osiguranje II – Jazine

92:83

Sunce Šibenka II – Borik

91:72

Solin – Dubrovnik

59:103

Trogir Zagora promet – Zadar II

86:83

Adriatic – Zadar II

67:78

Dubrovnik – Adriatic

81:58

Trogir Zagora promet – Sunce Šibenka II

77:81

Solin – Jazine

71:80

Borik – Omiš Galeb

93:65

Split Croatia osiguranje II – Biograd

89:77

Stari grad – Alkar

63:94

 

 

 

 

15.kolo (1./2.veljače 2003.):

 

16.kolo (8./9.veljače 2003.):

 

Stari grad – Amfora

89:92

Amfora – Jazine

93:75

Alkar – Borik

87:51

Biograd – Dubrovnik

58:92

Omiš Galeb - Trogir Zagora promet

    60:97

Split Croatia osiguranje II – Zadar II

90:96

Sunce Šibenka II – Adriatic

78:90

Solin – Sunce Šibenka II

82:76

Zadar II – Solin

97:69

Adriatic – Omiš Galeb

100:73

Dubrovnik Split Croatia osiguranje II

102:76

Trogir Zagora promet – Alkar

50:69

Jazine – Biograd

82:74

Borik – Stari grad

107:62

 

 

 

 

17.kolo (15./16.veljače 2003.):

 

18.kolo (22./23.veljače 2003.):

 

Borik – Amfora

99:64

Amfora – Dubrovnik

60:96

Stari grad – Trogir Zagora promet

66:92

Jazine – Zadar II

87:83

Alkar – Adriatic

81:46

Biograd – Sunce Šibenka II

90:81

Omiš Galeb – Solin

65:69

Split Croatia osiguranje II – Omiš Galeb

  64:76

Sunce Šibenka II – Split Croatia osiguranje II

103:83

Solin – Alkar

51:104

Zadar II – Biograd

92:66

Adriatic – Stari grad

115:90

Dubrovnik – Jazine

91:82

Trogir Zagora promet – Borik

73:66

 

 

 

 

19.kolo (1./2.ožujak 2003.):

 

20.kolo (8./9.ožujak 2003.):

 

Trogir Zagora promet – Amfora

98:57

Amfora – Zadar II

86:88

Borik – Adriatic

2:0 (b.b.)

Dubrovnik – Sunce Šibenka II

88:73

Stari grad – Solin

68:72

Jazine – Omiš Galeb

88:83

Alkar - Split Croatia osiguranje II

94:78

Biograd – Alkar

66:89

Omiš Galeb – Biograd

99:97

Split Croatia osiguranje II – Stari grad

97:78

Jazine – Sunce Šibenka II

75:82

Solin – Borik

67:73

Zadar II – Dubrovnik

81:84

Adriatic – Trogir Zagora promet

81:72

 

 

 

 

21.kolo (15./16.ožujak 2003.):

 

22.kolo (22./23.ožujak 2003.):

 

Adriatic – Amfora

91:74

Amfora – Sunce Šibenka II

99:82

Trogir Zagora promet – Solin

76:66

Zadar II – Omiš Galeb

87:97

Borik – Split Croatia osiguranje II

87:62

Dubrovnik – Alkar

58:60

Stari grad – Biograd

75:83

Jazine – Stari grad

78:74

Alkar – Jazine

86:58

Biograd – Borik

79:72

Omiš Galeb – Dubrovnik

68:86

Split Croatia osiguranje II – Trogir Zagora promet

88:87

Sunce Šibenka II – Zadar II

73:88

Solin – Adriatic

86:76

 

 

 

 

23.kolo (29./30.ožujak 2003.):

 

24.kolo (5./6.travanj 2003.):

 

Solin – Amfora

91:78

Amfora – Omiš Galeb

94:85

Adriatic – Split Croatia osiguranje II

83:81

Sunce Šibenka II – Alkar

70:100

Trogir Zagora promet – Biograd

67:71

Zadar II – Stari grad

91:69

Borik – Jazine

79:67

Dubrovnik – Borik

86:61

Stari grad – Dubrovnik

80:89

Jazine – Trogir Zagora promet

92:81

Alkar – Zadar II

90:76

Biograd – Adriatic

77:66

Omiš Galeb – Sunce Šibenka II

92:82

Split Croatia osiguranje II – Solin

90:82

 

 

 

 

25.kolo (12./13.travanj 2003.):

 

26.kolo (19./20.travanj 2003.):

 

Split Croatia osiguranje II – Amfora

98:65

Amfora – Alkar

66:89

Solin – Biograd

67:50

Omiš Galeb – Stari grad

93:79

Adriatic – Jazine

2:0 (b.b.)

Borik – Sunce Šibenka II

90:78

Trogir Zagora promet – Dubrovnik

95:102 (82:82)

Zadar II – Trogir Zagora promet

80:63

Borik – Zadar II

71:90

Adriatic – Dubrovnik

82:92

Stari grad – Sunce Šibenka II

100:80

Jazine – Solin

87:97

Alkar – Omiš Galeb

107:70

Biograd – Split Croatia osiguranje II

96:105

 

 

Poredak (mjesto i klub)

Kod kuće

U gostima

Ukupno

Mj.

Klub

Pb

Pr

KR

B

Pb

Pr

KR

B

Ut

Pb

Pr

KR

B

1.

Alkar (Sinj)

10

0

963:635

20

9

1

867:636

19

20

19

1

1830:1271

39

2.

Dubrovnik

9

1

899:684

19

9

1

908:724

19

20

18

2

1807:1408

38

3.

Borik (Zadar)

8

2

765:634

18

5

5

676:733

15

20

13

7

1441:1367

33

4.

Trogir Zagora promet

6

4

823:760

16

5

5

811:780

15

20

11

9

1634:1540

31

5.

Biograd (Biograd na moru)

7

3

822:741

17

3

7

775:861

12

20

10

10

1597:1602

30

6.

Adriatic (Zadar) (–1)

7

3

814:703

17

4

6

709:734

14

20

11

9

1523:1437

30

7.

Omiš Galeb

6

4

775:804

16

2

8

749:845

12

20

8

12

1524:1649

28

8.

Solin

4

6

721:790

14

3

7

705:871

13

20

7

13

1426:1661

27

9.

Jazine (Zadar) (–1)

5

5

773:809

15

2

8

665:758

12

20

7

13

1438:1567

26

10.

Amfora (Makarska)

5

5

825:864

15

1

9

718:972

11

20

6

14

1543:1836

26

11.

Stari grad (Šibenik)

0

10

723:884

10

0

10

725:989

10

20

0

20

1448:1873

20

 

izvan konkurencije:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadar II

9

4

1157:956

22

8

5

1110:1033

21

26

17

9

2267:1989

43

 

Split Croatia osiguranje II

7

6

1165:1129

20

2

11

1004:1165

15

26

9

17

2169:2294

35

 

Sunce Šibenka II (Šibenik)

5

8

1011:1082

18

2

11

999:1183

15

26

7

19

2010:2265

33

 

 

Poredak (mjesto i klub)

Kod kuće

U gostima

Ukupno

Mj.

Klub

Pb

Pr

KR

B

Pb

Pr

KR

B

Ut

Pb

Pr

KR

B

1.

Alkar (Sinj)

12

0

1244:866

26

12

1

1157:883

25

26

25

1

2401:1749

51

2.

Dubrovnik

12

1

1191:917

25

12

1

1194:956

25

26

24

2

2385:1873

50

3.

Zadar II

9

4

1157:956

22

8

5

1110:1033

21

26

17

9

2267:1989

43

4.

Borik (Zadar)

10

3

1013:864

23

7

6

925:981

20

26

17

9

1938:1845

43

5.

Adriatic (Zadar) (–1)

9

4

1059:930

22

6

7

976:995

19

26

15

11

2035:1925

40

6.

Trogir Zagora promet

8

5

1075:995

21

6

7

1057:1022

19

26

14

12

2132:2017

40

7.

Omiš Galeb

8

5

1034:1050

21

5

8

1010:1078

18

26

13

13

2044:2128

39

8.

Biograd (Biograd na moru)

8

5

1059:1011

21

3

10

986:1114

16

26

11

15

2045:2125

37

9.

Solin

7

6

964:1016

20

4

9

927:1122

17

26

11

15

1891:2138

37

10.

Jazine (Zadar) (–1)

7

6

1032:1030

20

3

10

889:1000

16

26

10

16

1921:2030

35

11.

Split Croatia osiguranje II

7

6

1165:1129

20

2

11

1004:1165

15

26

9

17

2169:2294

35

12.

Amfora (Makarska)

7

6

1098:1113

20

1

12

941:1268

14

26

8

18

2039:2381

34

13.

Sunce Šibenka II (Šibenik)

5

8

1011:1082

18

2

11

999:1183

15

26

7

19

2010:2265

33

14.

Stari grad (Šibenik)

1

12

950:1158

14

0

13

942:1252

13

26

1

25

1892:2410

27

 

 

q       Prva tablica sadrži rezultate u koje nisu uračunate utakmice Zadra II, Split Croatia osiguranja II, te Sunca Šibenke II i ta tablica određuje konačni poredak; u drugoj tablici su upisani svi rezultati.

(First table contains results without games in which Zadar II, Split Croatia osiguranje II and Sunce Šibenka II played and this is the table that determines final standings; in the second table there are results of all games)

q       Utakmica 19. kola Borik – Adriatic je registrirana 2:0 jer je za goste nastupio jedan igrač koji nije imao igračku iskaznicu HKS-a, te je Adriatic kažnjen oduzimanjem jednog boda.

(19th round game Borik – Adriatic was registered 2:0 because guest team staged one player who did not have his playing permit from HKS, and Adriatic was deducted one point)

q       Split Croatia osiguranje II, Sunce Šibenka II i Zadar II nastupaju izvan konkurencije.

(Split Croatia osiguranje II, Sunce Šibenka II and Zadar II play "out of competition" meaning they can not be promoted to A1 liga)

q       Poredak momčadi s jednakim brojem bodova određen je temeljem međusobnih susreta.

(Placement of teams with the same number of points is based on their head-to-head games)

q       Pobjednici 5 A2 liga igraju zajedno sa 13. klubom (t.j. 5. u Ligi za ostanak) novu mini-ligu od šest klubova iz koje će dva prvoplasirana igrati u A1 ligi slijedeće sezone; posljednje plasirani klub ispada.

(Winners of 5 A2 leagues play together with 13th club (e.g. 5th in Relegation League) a new mini-league containing six clubs, that will give two clubs to play A1 league next season; club that finishes in the last spot is relegated)