A2 liga zapad

Sezona 2002./03.

 

1.kolo (12./13.listopad 2002.):

 

2.kolo (19./20.listopad 2002.):

 

Opatija – Uskok

104:89

Kraljevica – Rijeka

77:90

Matulji Riviera Dekor – Kantrida

66:84

Rovinj – Poreč

67:62

Istraplastika – Rovinj

85:75

Kantrida – Istraplastika

87:84

Kraljevica – Poreč

67:75

Uskok – Matulji Riviera Dekor

89:82

Rijeka – Crikvenica

65:92

Jadranka – Opatija

77:87

Jadranka – Stoja

92:72

Stoja – Crikvenica

72:92

 

 

 

 

3.kolo (26./27.listopad 2002.):

 

4.kolo (2./3.studeni 2002.):

 

Matulji Riviera Dekor – Jadranka

97:90

Rovinj – Crikvenica

64:97

Istraplastika – Uskok

107:67

Kantrida – Rijeka

70:76

Poreč – Kantrida

48:64

Uskok – Poreč

100:86

Rijeka – Rovinj

117:70

Jadranka – Istraplastika

84:73

Crikvenica – Kraljevica

74:53

Opatija – Matulji Riviera Dekor

88:78

Opatija – Stoja

71:59

Stoja – Kraljevica

70:76

 

 

 

 

5.kolo (9./10.studeni 2002.):

 

6.kolo (16./17.studeni 2002.):

 

Istraplastika – Opatija

61:70

Kantrida – Kraljevica

78:73

Poreč – Jadranka

90:82

Uskok – Crikvenica

90:97

Rijeka – Uskok

92:83

Jadranka – Rijeka

89:75

Crikvenica – Kantrida

85:65

Opatija – Poreč

90:61

Kraljevica – Rovinj

74:73

Matulji Riviera Dekor – Istraplastika

  73:84

Matulji Riviera Dekor – Stoja

88:99

Stoja – Rovinj

78:73

 

 

 

 

7.kolo (23./24.studeni 2002.):

 

8.kolo (30.studeni/1.prosinac 2002.):

 

Poreč – Matulji Riviera Dekor

94:78

Uskok – Rovinj

92:81

Rijeka – Opatija

85:81

Jadranka – Kraljevica

92:86

Crikvenica – Jadranka

97:81

Opatija – Crikvenica

66:68

Kraljevica – Uskok

80:78

Matulji Riviera Dekor – Rijeka

84:95

Rovinj – Kantrida

59:70

Istraplastika – Poreč

70:72

Istraplastika – Stoja

85:73

Stoja – Kantrida

63:66

 

 

 

 

9.kolo (7./8.prosinac 2002.):

 

10.kolo (14./15.prosinac 2002.):

 

Rijeka – Istraplastika

102:71

Jadranka – Kantrida

73:68

Crikvenica – Matulji Riviera Dekor

    93:63

Opatija – Rovinj

73:62

Kraljevica – Opatija

80:90

Matulji Riviera Dekor – Kraljevica

    97:87

Rovinj – Jadranka

71:79

Istraplastika – Crikvenica

76:88

Kantrida – Uskok

114:86

Poreč – Rijeka

84:83

Poreč – Stoja

83:75

Stoja – Uskok

104:74

 

 

 

 

11.kolo (21./22.prosinac 2002.):

 

12.kolo (1./2.veljače 2003.):

 

Crikvenica – Poreč

86:55

Uskok – Opatija

96:91

Kraljevica – Istraplastika

58:72

Kantrida – Matulji Riviera Dekor

71:70

Rovinj – Matulji Riviera Dekor

63:64

Rovinj – Istraplastika

75:91

Kantrida – Opatija

69:95

Poreč – Kraljevica

100:84

Uskok – Jadranka

112:100

Crikvenica – Rijeka

82:65

Rijeka – Stoja

92:89

Stoja – Jadranka

105:80

 

 

 

 

 

 

 

 

13.kolo (8./9.veljače 2003.):

 

14.kolo (15./16.veljače 2003.):

 

Rijeka – Kraljevica

89:86

Jadranka – Matulji Riviera Dekor

85:77

Poreč – Rovinj

86:54

Uskok – Istraplastika

88:98

Istraplastika – Kantrida

66:56

Kantrida – Poreč

80:85

Matulji Riviera Dekor – Uskok

99:68

Rovinj – Rijeka

69:82

Opatija – Jadranka

115:65

Kraljevica – Crikvenica

68:94

Crikvenica – Stoja

95:78

Stoja – Opatija

63:70

 

 

 

 

15.kolo (22./23.veljače 2003.):

 

16.kolo (1./2.ožujak 2003.):

 

Crikvenica – Rovinj

104:51

Opatija – Istraplastika

83:75

Rijeka – Kantrida

61:94

Jadranka – Poreč

81:63

Poreč – Uskok

2:0 (b.b.)

Uskok – Rijeka

88:76

Istraplastika – Jadranka

72:89

Kantrida – Crikvenica

72:81

Matulji Riviera Dekor – Opatija

76:75

Rovinj – Kraljevica

96:76

Kraljevica – Stoja

88:78

Stoja – Matulji Riviera Dekor

66:101

 

 

 

 

17.kolo (8./9.ožujak 2003.):

 

18.kolo (15./16.ožujak 2003.):

 

Kraljevica – Kantrida

59:74

Matulji Riviera Dekor – Poreč

85:78

Crikvenica – Uskok

86:69

Opatija – Rijeka

78:81

Rijeka – Jadranka

84:91

Jadranka – Crikvenica

69:84

Poreč – Opatija

90:83

Uskok – Kraljevica

92:86

Istraplastika – Matulji Riviera Dekor

  79:64

Kantrida – Rovinj

87:63

Rovinj – Stoja

65:83

Stoja – Istraplastika

98:95

 

 

 

 

19.kolo (22./23.ožujak 2003.):

 

20.kolo (29./30.ožujak 2003.):

 

Rovinj – Uskok

95:81

Istraplastika – Rijeka

69:71

Kraljevica – Jadranka

87:91

Matulji Riviera Dekor - Crikvenica

   69:102

Crikvenica – Opatija

93:83

Opatija – Kraljevica

85:80

Rijeka – Matulji Riviera Dekor

83:101

Jadranka – Rovinj

100:85

Poreč – Istraplastika

92:70

Uskok – Kantrida

75:101

Kantrida – Stoja

83:60

Stoja – Poreč

79:68

 

 

 

 

21.kolo (5./6.travanj 2003.):

 

22.kolo (12./13.travanj 2003.):

 

Kantrida – Jadranka

81:77

Poreč – Crikvenica

63:74

Rovinj – Opatija

62:72

Istraplastika – Kraljevica

81:87

Kraljevica – Matulji Riviera Dekor

    67:98

Matulji Riviera Dekor – Rovinj

114:73

Crikvenica – Istraplastika

78:63

Opatija – Kantrida

86:76

Rijeka – Poreč

89:70

Jadranka – Uskok

98:79

Uskok – Stoja

99:93

Stoja – Rijeka

66:85

 

Poredak (mjesto i klub)

Kod kuće

U gostima

Ukupno

Mj.

Klub

Pb

Pr

KR

B

Pb

Pr

KR

B

Ut

Pb

Pr

KR

B

1.

Crikvenica

11

0

973:726

22

11

0

969:774

22

22

22

0

1942:1500

44

2.

Opatija

9

2

939:794

20

6

5

897:852

17

22

15

7

1836:1646

37

3.

Kantrida (Rijeka)

7

4

892:850

18

7

4

818:741

18

22

14

8

1710:1591

36

4.

Rijeka

7

4

959:928

18

7

4

879:856

18

22

14

8

1838:1784

36

5.

Jadranka (Mali Lošinj)

9

2

940:849

20

4

7

925:1011

15

22

13

9

1865:1860

35

6.

Poreč

9

2

832:747

20

3

8

775:894

14

22

12

10

1607:1641

34

7.

Matulji Riviera Dekor (Matulji)

6

5

948:935

17

4

7

876:878

15

22

10

12

1824:1813

32

8.

Istraplastika (Pazin)

5

6

851:812

16

4

7

876:918

15

22

9

13

1727:1730

31

9.

Stoja (Pula)

5

6

864:880

16

2

9

859:941

13

22

7

15

1723:1821

29

10.

Uskok (Senj) (-1)

8

3

1021:991

19

0

11

774:981

11

22

8

14

1795:1972

29

11.

Kraljevica

3

8

805:913

14

2

9

874:954

13

22

5

17

1679:1867

27

12.

Rovinj

3

8

786:857

14

0

11

760:1010

11

22

3

19

1546:1867

25

 

 

 

q       Uskok je kažnjen oduzimanjem jednog boda.

(Uskok was deducted one point)

q       Poredak momčadi s jednakim brojem bodova određen je temeljem međusobnih susreta.

(Placement of teams with the same number of points is based on their head-to-head games)

q       Pobjednici 5 A2 liga igraju zajedno sa 13. klubom (t.j. 5. u Ligi za ostanak) novu mini-ligu od šest klubova iz koje će dva prvoplasirana igrati u A1 ligi slijedeće sezone; posljednjeplasirani klub ispada.

(Winners of 5 A2 leagues play together with 13th club (e.g. 5th in Relegation League) a new mini-league containing six clubs, that will give two clubs to play A1 league next season; club that finishes in the last spot is relegated)