NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI II
LIMAČI B1
LIMAČI B2
LIMAČI C3
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
* Finalisti se na iduću jesen uključuju u Hrvatski kup * Broj u zagradi označava stupanj natjecanja dotičnog kluba *

Pokal Zagrebačkog nogometnog saveza Sezona.2018./19.

Pretkolo (5. rujna 2018.) u 17.30 h - igraju klubovi 1., 2. i 3. zagrebačke lige
5.9.
Gavran 2003 (7) - ZET (5)
1-6
5.9.
Mala Mlaka (7) - Studentski grad (5)
0-3 (b.b.)
Čehi (6) - Blato (5)
0-3 (b.b.)
Zagreb 041 (7) - Prečko (5)
1-5
Polet (6) - Zelengaj 1948 (7)
4-2
Kašina (6) - Nur (6)
0-7
Bubamara (7) - Prigorje (M) (5)
2-4
Čulinec (7) - Brezovica (5)
2-1
Mladost (B) (6) - Trešnjevka (5)
0-4
Hrv. Leskovac (6) - Sloga-Gredelj (5)
0-3 (b.b.)
Mladost (DD) (6) - Concordia (5)
0-2
Botinec (6) - Šparta Elektra (5)
1-3
Omladinac (7) - Ivanja Reka (5)
1-2
Hrašće (7) - Prigorje (Ž) (5)
0-3 (b.b.)
Sava (J) (7) - Ravnice (5)
0-3 (b.b.)
Sava (Z) (6) - Sesvetski Kraljevec (5)
1-1 (4-5 - 11m)
1.kolo (19. rujna 2018.) u 16.30 h - igraju pobjednici iz 1. pretkola, te se uključuju klubovi sve do 1. HNL
19.9.
Prigorje (M) (5) - Lučko (2)
1-6
19.9.
Sloga-Gredelj (5) - HAŠK (3)
0-3 (b.b.)
Studentski grad (5) - Trnje (3)
0-3 (b.b.)
ZET (5) - Odra (4)
2-1
Blato (5) - Dubrava Tim Kabel (3)
0-6
Ivanja Reka (5) - Vrapče (4)
0-3 (b.b.)
Polet (6) - Jarun (3)
0-3
Ravnice (5) - Čulinec (7)
7-1
Nur (6) - Špansko (3)
3-1
Trešnjevka (5) - Ponikve (3)
0-2
S. Kraljevec (5) - H. dragovoljac (2)
1-3
25.9.
Prečko (5) - Sesvete (2)
1-1 (4-5 - 11m)
Šparta Elektra (5) - Dinamo (OO) (4)
5-0
26.9.
Concordia (5) - Kustošija (2)
0-5
Prigorje (Ž) (5) - Maksimir (3)
0-2
x
x
-
2.kolo (10. listopada 2018.) u 16.00 h
9.10.
Lučko (2) - Ravnice (5)
3-0
17.10. 15.30h
ZET (5) - Dubrava Tim Kabel (3)
-
Nur (6) - Sesvete (2)
0-2
HAŠK (3) - Trnje (3)
-
10.10.
Vrapče (4) - Kustošija (2)
4-2
Maksimir (3) - Ponikve (3)
-
H. dragovoljac (2) - Šparta Elektra (5)
2-0
x
Jarun (3) slobodan
-
3.kolo (proljeće 2019.)
Poluzavršnica (proljeće 2019.)
Završnica (proljeće 2019.)
POBJEDNICI KUPA ZNS-a
ZAGIĆI B2
ZAGIĆI C3
ZAGIĆI B1