NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL SREDIŠTE
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI B1
ZAGIĆI B2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (31. kolovoza 2013.) u 9.00 h
P
2.kolo (8. rujna 2013.) u 9.00 h
8
Maksimir - Vrapče
3-1
Vrapče - Tekstilac-Ravnice
0-4
Šparta Elektra - Sesvete II
0-6
Prečko - Studentski grad (07.09.)
13-0
Ponikve II - Kustošija II (01.09.)
2-0
Mladost - Špansko II (16.00 h)
3-2
ZET - Mladost (08.10.)
1-5
Kustošija II - ZET
4-2
Špansko II - Prečko
0-3
Sesvete II - Ponikve II
4-0
Studentski grad - Tekstilac-Ravnice
0-4
Maksimir - Šparta Elektra
7-0
3.kolo (14. rujna 2013.) u 9.00 h
P
4.kolo (22. rujna 2013.) u 9.00 h
8
Šparta Elektra - Vrapče (15.09., 16.00 h)
0-2
Vrapče - Prečko
0-12
Ponikve II - Maksimir
7-0
Mladost - Tekstilac-Ravnice (16.00 h)
0-3
ZET - Sesvete II
1-6
Kustošija II - Studentski grad
4-2
Špansko II - Kustošija II
1-0
Sesvete II - Špansko II
1-0
Studentski grad - Mladost
1-2
Maksimir - ZET (21.09.)
0-2
Tekstilac-Ravnice - Prečko (16.00 h)
1-3
Šparta Elektra - Ponikve II (21.09., 16.00 h)
0-3
5.kolo (28. rujna 2013.) u 9.00 h
P
6.kolo (6. listopada 2013.) u 9.00 h
8
Ponikve II - Vrapče (29.09.)
3-0
Vrapče - Mladost
1-2
ZET - Šparta Elektra
7-1
Kustošija II - Prečko
2-4
Špansko II - Maksimir (29.09.)
9-3
Sesvete II - Tekstilac-Ravnice
2-1
Studentski grad - Sesvete II
0-6
Maksimir - Studentski grad (05.10.)
4-3
Tekstilac-Ravnice - Kustošija II
7-0
Šparta Elektra - Špansko II (05.10., 15.00 h)
2-2
Prečko - Mladost
4-0
Ponikve II - ZET
1-4
7.kolo (12. listopada 2013.) u 9.00 h
P
8.kolo (20. listopada 2013.) u 9.30 h
8
ZET - Vrapče
5-0
Vrapče - Kustošija II
0-0
Špansko II - Ponikve II (13.10.)
5-2
Sesvete II - Mladost
5-0
Studentski grad - Šparta Elektra
4-0
Maksimir - Prečko (19.10.)
0-4
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
5-3
Šparta Elektra - Tekstilac-Ravnice
1-2
Prečko - Sesvete II
4-0
Ponikve II - Studentski grad
3-2
Mladost - Kustošija II (13.10., 15.00 h)
3-3
ZET - Špansko II (19.10.)
4-3
9.kolo (26. listopada 2013.) u 9.00 h
P
10.kolo (2. studenog 2013.) u 9.30 h
8
Špansko II - Vrapče (27.10.)
2-1
Vrapče - Sesvete II (03.11.)
0-2
Studentski grad - ZET (10.15 h)
1-3
Maksimir - Kustošija II
2-0
Tekstilac-Ravnice - Ponikve II
4-2
Šparta Elektra - Mladost (03.11.)
0-4
Prečko - Šparta Elektra
10-0
Ponikve II - Prečko (03.11.)
0-5
Mladost - Maksimir (27.10., 13.00 h)
5-2
ZET - Tekstilac-Ravnice
1-6
Kustošija II - Sesvete II (27.10.)
1-2
Špansko II - Studentski grad
2-4
11.kolo (10. studenog 2013.) u 13.00 h
P
12.kolo (23. ožujka 2014.) u 9.00 h
8
Studentski grad - Vrapče (09.11., 9.30 h)
2-1
Vrapče - Maksimir
1-5
Tekstilac-Ravnice - Špansko II
3-0
Sesvete II - Šparta Elektra (16.03.)
2-0
Prečko - ZET (09.11., 9.00 h)
8-0
Kustošija II - Ponikve II
1-1
Mladost - Ponikve II
1-2
Mladost - ZET (14.00 h)
0-3
Kustošija II - Šparta Elektra (9.30 h)
3-0
Prečko - Špansko II (22.03.)
5-0
Sesvete II - Maksimir (9.00 h)
4-0
Tekstilac-Ravnice - Studentski grad (22.03.)
0-0
13.kolo (30. ožujka 2014.) u 9.00 h
P
14.kolo (5. travnja 2014.) u 9.00 h
8
Tekstilac-Ravnice - Vrapče (29.03., 13.30 h)
1-1
Vrapče - Šparta Elektra (06.04.)
7-1
Studentski grad - Prečko (29.03.)
0-4
Maksimir - Ponikve II
3-0
Špansko II - Mladost
3-1
Sesvete II - ZET (06.04., 11.00 h)
4-0
ZET - Kustošija II (29.03.)
2-1
Kustošija II - Špansko II
1-3
Ponikve II - Sesvete II
2-2
Mladost - Studentski grad (06.04., 16.00 h)
1-2
Šparta Elektra - Maksimir (15.30 h)
1-3
Prečko - Tekstilac-Ravnice
4-0
15.kolo (12. travnja 2014.) u 9.00 h
P
16.kolo (27. travnja 2014.) u 9.00 h
8
Prečko - Vrapče
5-1
Vrapče - Ponikve II
0-0
Tekstilac-Ravnice - Mladost
1-3
Šparta Elektra - ZET
0-9
Studentski grad - Kustošija II
3-0
Maksimir - Špansko II (26.04.)
2-0
Špansko II - Sesvete II (13.04.)
1-3
Sesvete II - Studentski grad (03.05., 13.00 h)
1-0
ZET - Maksimir
1-1
Kustošija II - Tekstilac-Ravnice
1-0
Ponikve II - Šparta Elektra (13.04.)
7-1
Mladost - Prečko (16.00 h)
0-10
17.kolo (3. svibnja 2014.) u 9.00 h
P
18.kolo (11. svibnja 2014.) u 9.00 h
8
Mladost - Vrapče
-
Vrapče - ZET
-
Prečko - Kustošija II
4-0
Ponikve II - Špansko II
-
Tekstilac-Ravnice - Sesvete II
-
Šparta Elektra - Studentski grad
-
Studentski grad - Maksimir
-
Maksimir - Tekstilac-Ravnice (10.05.)
-
Špansko II - Šparta Elektra (08.05., 18.00 h)
-
Sesvete II - Prečko
-
ZET - Ponikve II
1-1
Kustošija II - Mladost
-
19.kolo (17. svibnja 2014.) u 9.00 h
P
20.kolo (proljeće 2014.)
8
Kustošija II - Vrapče (18.05.)
-
Vrapče - Špansko II
-
Mladost - Sesvete II (18.05.)
-
ZET - Studentski grad
-
Prečko - Maksimir
-
Ponikve II - Tekstilac-Ravnice
-
Tekstilac-Ravnice - Šparta Elektra
-
Šparta Elektra - Prečko
-
Studentski grad - Ponikve II
-
Maksimir - Mladost
-
Špansko II - ZET
-
Sesvete II - Kustošija II
-
21.kolo (proljeće 2014.)
P
22.kolo (proljeće 2014.)
8
Sesvete II - Vrapče
-
Vrapče - Studentski grad
-
Kustošija II - Maksimir
-
Špansko II - Tekstilac-Ravnice
-
Mladost - Šparta Elektra
-
ZET - Prečko
-
Prečko - Ponikve II
-
Ponikve II - Mladost
-
Tekstilac-Ravnice - ZET
-
Šparta Elektra - Kustošija II
-
Studentski grad - Špansko II
-
Maksimir - Sesvete II
-
1. Prečko (Zagreb)
17
17
0
0
102 - 4
51
2. Sesvete II
16
14
1
1
50 - 10
43
3. Tekstilac-Ravnice (Zagreb)
16
9
2
5
42 - 21
29
4. ZET (Zagreb)
17
9
2
6
46 - 42
29
5. Ponikve II (Zagreb)
17
7
4
6
36 - 33
25
6. Maksimir (Zagreb)
16
8
1
7
38 - 43
25
7. Mladost (Buzin)
16
7
1
8
30 - 43
22
8. Špansko II (Zagreb)
16
6
1
9
33 - 38
19
9. Studentski grad (Zagreb)
16
5
1
10
24 - 48
16
10. Kustošija II (Zagreb)
17
4
3
10
21 - 38
15
11. Vrapče (Zagreb)
16
2
3
11
16 - 47
9
12. Šparta Elektra (Zagreb)
16
0
1
15
7 - 78
1
31. kolovoz 2013.
1.kolo
Maksimir - Vrapče
Oboj, Zagreb
3-1
Strijelci: Đonlić 2, Kukla
8. rujna 2013.
2.kolo
Maksimir - Šparta Elektra
Oboj, Zagreb
7-0
Strijelci: Kukla 2, Đonlić 2, Kralj 2, Pavlović
14. rujna 2013.
3.kolo
Ponikve II - Maksimir
Medpotoki, Zagreb
7-0
21. rujna 2013.
4.kolo
Maksimir - ZET
Oboj, Zagreb
0-2
29. rujna 2013.
5.kolo
Špansko II - Maksimir
Batušićeva ulica, Zagreb
9-3
Strijelci:
5. listopada 2013.
6.kolo
Maksimir - Studentski grad
Oboj, Zagreb
4-3
Strijelci: Kukla 2, Đonlić, Mandić
12. listopada 2013.
7.kolo
Tekstilac-Ravnice - Maksimir
Fakultetsko dobro, Zagreb
5-3
Strijelci:
19. listopada 2013.
8.kolo
Maksimir - Prečko
Oboj, Zagreb
0-4
27. listopada 2013.
9.kolo
Mladost - Maksimir
Ulica mladosti, Buzin
5-2
Strijelci:
2. studenog 2013.
10.kolo
Maksimir - Kustošija II
Oboj, Zagreb
2-0
Strijelci:
10. studenog 2013.
11.kolo
Sesvete II - Maksimir
stadion sv. Josipa, Sesvete
4-0
23. ožujka 2014.
12.kolo
Vrapče - Maksimir
Aleja Bologne, Zagreb
1-5
Strijelci:
30. ožujka 2014.
13.kolo
Šparta Elektra - Maksimir
Pongračevo, Zagreb
1-3
Strijelci:
5. travnja 2014.
14.kolo
Maksimir - Ponikve II
Oboj, Zagreb
3-0
Strijelci:
12. travnja 2014.
15.kolo
ZET - Maksimir
Savica, Zagreb
1-1
Strijelac:
26. travnja 2014.
16.kolo
Maksimir - Špansko II
Oboj, Zagreb
2-0
Strijelci:
3. svibnja 2014.
17.kolo
Studentski grad - Maksimir
Ulica Gjure Prejca, Zagreb
odgođeno
10. svibnja 2014.
18.kolo
Maksimir - Tekstilac-Ravnice
Oboj, Zagreb
9.00 h
17. svibnja 2014.
19.kolo
Prečko - Maksimir
Dekanići, Zagreb
9.00 h

Rezultati: MLAĐI PIONIRI - 2013./2014.

2. A zagrebačka liga