NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
1.kolo (31. kolovoza 2014.) u 9.00 h
P
2.kolo (7. rujna 2014.) u 9.00 h
8
ZET - Kustošija II (30.08.)
2-11
Kustošija II - Vrapče
4-1
Concordia - Ponikve II
0-11
Mladost - Maksimir (07.09., 17.00 h)
1-1
Studentski grad - Kašina (08.10.)
1-1
Špansko II - Jarun
6-1
Šparta Elektra - Špansko II
1-8
Kašina - Šparta Elektra (10.00 h)
3-2
Jarun - Mladost
1-1
Ponikve II - Studentski grad (18.09., 16.30 h)
3-2
Maksimir - Vrapče (24.09., 18.15 h)
4-0
ZET - Concordia (06.09.)
8-1
3.kolo (14. rujna 2014.) u 9.00 h
P
4.kolo (21. rujna 2014.) u 9.00 h
8
Concordia - Kustošija II (08.10.)
1-1
Kustošija II - Mladost
5-3
Studentski grad - ZET (13.09.)
1-3
Špansko II - Vrapče (20.09., 15.30 h)
1-0
Šparta Elektra - Ponikve II (22.11., 10.15 h)
0-5
Kašina - Maksimir
0-4
Jarun - Kašina (10.00 h)
3-3
Ponikve II - Jarun
6-1
Maksimir - Špansko II
4-0
ZET - Šparta Elektra (20.09.)
2-3
Vrapče - Mladost
1-1
Concordia - Studentski grad
0-5
5.kolo (28. rujna 2014.) u 9.00 h
P
6.kolo (5. listopada 2014.) u 9.0 h
8
Studentski grad - Kustošija II (27.09.)
0-2
Kustošija II - Špansko II
3-4
Šparta Elektra - Concordia
4-2
Kašina - Mladost (10.00 h)
3-4
Jarun - ZET (10.00 h)
0-2
Ponikve II - Vrapče
1-0
Maksimir - Ponikve II (11.00 h)
5-1
ZET - Maksimir (04.10.)
1-3
Vrapče - Kašina
4-1
Concordia - Jarun
0-3
Mladost - Špansko II
1-4
Studentski grad - Šparta Elektra (04.10.)
3-0
7.kolo (11. listopada 2014.) u 9.00 h
P
8.kolo (19. listopada 2014.) u 9.00 h
8
Šparta Elektra - Kustošija II (12.10.)
0-1
Kustošija II - Kašina
12-0
Jarun - Studentski grad (12.10., 10.00 h)
3-0
Ponikve II - Špansko II
2-2
Maksimir - Concordia (12.00 h)
8-0
ZET - Mladost
0-0
Vrapče - ZET
1-1
Concordia - Vrapče
0-3
Mladost - Ponikve II (11.15 h)
3-0
Studentski grad - Maksimir (18.10.)
1-4
Špansko II - Kašina (15.00 h)
7-0
Šparta Elektra - Jarun
1-4
9.kolo (26. listopada 2014.) u 10.00 h
P
10.kolo (9. studenog 2014.) u 9.00 h
8
Jarun - Kustošija II
2-2
Kustošija II - Ponikve II
1-4
Maksimir - Šparta Elektra (29.11.)
9-0
ZET - Kašina (08.11.)
3-1
Vrapče - Studentski grad (9.00 h)
3-1
Concordia - Špansko II
1-3
Mladost - Concordia (12.00 h)
4-0
Studentski grad - Mladost (08.11.)
1-0
Špansko II - ZET (25.10., 14.00 h)
3-0
Šparta Elektra - Vrapče
2-1
Kašina - Ponikve II
1-1
Jarun - Maksimir (10.00 h)
1-2
11.kolo (15. studenog 2014.) u 9.00 h
P
12.kolo (22. ožujka 2015.) u 15.00 h
8
Maksimir - Kustošija II
7-1
Kustošija II - ZET (9.30 h)
2-1
Vrapče - Jarun (16.11.)
1-0
Ponikve II - Concordia (9.00 h)
3-0
Mladost - Šparta Elektra (9.30 h)
8-0
Kašina - Studentski grad (10.00 h)
4-0
Špansko II - Studentski grad (16.11., 12.30 h)
3-0
Špansko II - Šparta Elektra (21.03.)
5-1
Kašina - Concordia (10.00 h)
2-0
Mladost - Jarun
3-1
Ponikve II - ZET
4-3
Vrapče - Maksimir (11.00 h)
3-0
13.kolo (29. ožujka 2015.) u 9.00 h
P
14.kolo (12. travnja 2015.) u 9.30 h
8
Vrapče - Kustošija II
8-2
Kustošija II - Concordia
5-1
Maksimir - Mladost (15.00 h)
3-2
ZET - Studentski grad (11.04.)
1-1
Jarun - Špansko II (11.30 h)
2-2
Ponikve II - Šparta Elektra (11.04.)
4-4
Šparta Elektra - Kašina
5-1
Kašina - Jarun (10.00 h)
1-0
Studentski grad - Ponikve II (28.03.)
-
Špansko II - Maksimir
2-1
Concordia - ZET (28.03., 10.00 h)
0-2
Mladost - Vrapče (11.04., 10.00 h)
0-0
15.kolo (19. travnja 2015.) u 10.00 h
P
16.kolo (26. travnja 2015.) u 9.00 h
8
Mladost - Kustošija II (16.00 h)
0-0
Kustošija II - Studentski grad
2-1
Vrapče - Špansko II (9.00 h)
2-2
Concordia - Šparta Elektra (10.00 h)
0-7
Maksimir - Kašina (18.04., 16.00 h)
2-1
ZET - Jarun (25.04.)
2-2
Jarun - Ponikve II (10.45 h)
-
Ponikve II - Maksimir
1-0
Šparta Elektra - ZET (18.04.)
2-0
Kašina - Vrapče (10.00 h)
1-6
Studentski grad - Concordia
2-0
Špansko II - Mladost (25.04., 16.00 h)
2-1
17.kolo (2. svibnja 2015.) u 9.00 h
P
18.kolo (9. svibnja 2015.) u 9.00 h
8
Špansko II - Kustošija II (12.05., 15.00 h)
-
Kustošija II - Šparta Elektra (10.05.)
-
Mladost - Kašina (13.05., 17.30 h)
-
Studentski grad - Jarun
-
Vrapče - Ponikve II (8.45 h)
-
Concordia - Maksimir
-
Maksimir - ZET (06.05., 19.00 h)
-
ZET - Vrapče
-
Jarun - Concordia (03.05., 10.00 h)
3-1
Ponikve II - Mladost (10.05.)
-
Šparta Elektra - Studentski grad (06.05., 18.30 h)
-
Kašina - Špansko II (10.05., 17.00 h)
-
19.kolo (17. svibnja 2015.) u 10.15 h
P
20.kolo (proljeće 2015.)
8
Kašina - Kustošija II
-
Kustošija II - Jarun
-
Špansko II - Ponikve II (16.30 h)
-
Šparta Elektra - Maksimir
-
Mladost - ZET (16.05.)
-
Studentski grad - Vrapče
-
Vrapče - Concordia (9.00 h)
-
Concordia - Mladost
-
Maksimir - Studentski grad (13.00 h)
-
ZET - Špansko II
-
Jarun - Šparta Elektra
-
Ponikve II - Kašina
-
21.kolo (proljeće 2015.)
P
22.kolo (proljeće 2015.)
8
Ponikve II - Kustošija II
-
Kustošija II - Maksimir
-
Kašina - ZET
-
Jarun - Vrapče
-
Špansko II - Concordia
-
Šparta Elektra - Mladost
-
Mladost - Studentski grad
-
Studentski grad - Špansko II
-
Vrapče - Šparta Elektra
-
Concordia - Kašina
-
Maksimir - Jarun
-
ZET - Ponikve II
-
1. Špansko II (Zagreb)
16
12
3
1
54 - 20
39
2. Maksimir (Zagreb)
16
12
1
3
57 - 15
37
3. Ponikve II (Zagreb)
14
9
3
2
46 - 22
30
4. Kustošija II (Zagreb)
16
9
3
4
54 - 35
30
5. Vrapče (Zagreb)
16
7
4
5
34 - 21
25
6. Mladost (Buzin)
16
5
6
5
32 - 22
21
7. ZET (Zagreb)
16
5
4
7
31 - 35
19
8. Šparta Elektra (Zagreb)
16
6
1
9
32 - 56
19
9. Jarun (Zagreb)
16
4
5
7
27 - 33
17
10. Kašina
16
4
3
9
23 - 54
15
11. Studentski grad (Zagreb)
15
4
2
9
19 - 29
14
12. Concordia (Zagreb)
17
0
1
16
7 - 74
1
7. rujna 2014.
2.kolo
Mladost - Maksimir
ulica Mladosti, Buzin
1-1
Strijelac:
14. rujna 2014.
3.kolo
Maksimir - Špansko II
ul. Ive Politea, S. Kraljevec
4-0
Strijelci: Sandev, Klenovšak, Grkinić, Lukić
21. rujna 2014.
4.kolo
Kašina - Maksimir
ulica I. Mažuranića, Kašina
0-4
Strijelci: Škarupka 2, Lukić, Pavković
24. rujna 2014.
1.kolo
Maksimir - Vrapče
ul. Ive Politea, S. Kraljevec
4-0
Strijelci: Sandev, Grkinić, Mandić, Klenovšak
28. rujna 2014.
5.kolo
Maksimir - Ponikve II
Gajnice, Zagreb
5-1
Strijelci: Grkinić 3, Lukić, Škarupka
4. listopada 2014.
6.kolo
ZET - Maksimir
Savica, Zagreb
1-3
Strijelci: Bartulica 2, Lukić
11. listopada 2014.
7.kolo
Maksimir - Concordia
Studentski grad, Zagreb
8-0
Strijelci: Mandić 2, Grkinić 2, Bartulica, Barić, Bartolić, Širok
18. listopada 2014.
8.kolo
Studentski grad - Maksimir
Studentski grad, Zagreb
1-4
Strijelci:
9. studenog 2014.
10.kolo
Jarun - Maksimir
Ogulinska ulica, Zagreb
1-2
Strijelci:
15. studenog 2014.
11.kolo
Maksimir - Kustošija II
Studentski grad, Zagreb
7-1
Strijelci:
29. studenog 2014.
9.kolo
Maksimir - Šparta Elektra
Studentski grad, Zagreb
9-0
Strijelci:
22. ožujka 2015.
12.kolo
Vrapče - Maksimir
Aleja Bologne, Zagreb
3-0
29. ožujka 2015.
13.kolo
Maksimir - Mladost
Studentski grad, Zagreb
3-2
Strijelci:
12. travnja 2015.
14.kolo
Špansko II - Maksimir
Batušićeva ulica, Zagreb
2-1
Strijelac:
18. travnja 2015.
15.kolo
Maksimir - Kašina
Studentski grad, Zagreb
2-1
Strijelci:
26. travnja 2015.
16.kolo
Ponikve II - Maksimir
Gajnice, Zagreb
1-0
6. svibnja 2015.
17.kolo
Maksimir - ZET
Studentski grad, Zagreb
19.00 h
9. svibnja 2015.
18.kolo
Concordia - Maksimir
Granešina, Zagreb
0-5
Strijelci:
17. svibnja 2015.
19.kolo
Maksimir - Studentski grad
Studentski grad, Zagreb
13.00 h

Rezultati: MLAĐI PIONIRI - 2014./2015.

2. A zagrebačka liga