NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODACI

STADION
POVIEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VIESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
1. ZAGREBAČKA LIGA
KUP ZNS
POMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI
VETERANI
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
KULTURNI KUTAK
POVEZNICE
CONTACT

2..zagrebačka liga (5.stupanj.natjecanja) Sezona.2000./01.

1.kolo (26./27. kolovoza 2000.)
P
2.kolo (2./3. rujna 2000.)
8
Prigorje - Botinec
5:0
Botinec - Prečko
2:1
Polet - Šparta Elektra
3:1
Maksimir - Sava (Z)
2:1
Sava (J) - Dubrava
4:2
RIZ Odašiljači - Čehi Kapra
0:3
Čulinec - Ivanja Reka
0:3
Ivanja Reka - Studentski grad
2:2
Studentski grad - RIZ Odašiljači
3:0
Dubrava - Čulinec
3:0
Čehi Kapra - Maksimir
1:7
Šparta Elektra - Sava (J)
1:5
Sava (Z) - Prečko
1:0
Prigorje - Polet
0:3
3.kolo (9./10. rujna 2000.)
P
4.kolo (16./17. rujna 2000.)
8
Polet - Botinec
4:0
Botinec - Maksimir
2:0
Sava (J) - Prigorje
4:0
RIZ Odašiljači - Prečko
3:0
Čulinec - Šparta Elektra
2:2
Ivanja Reka - Sava (Z)
1:5
Studentski grad - Dubrava
0:3
Dubrava - Čehi Kapra
1:0
Čehi Kapra - Ivanja Reka
3:1
Šparta Elektra - Studentski grad
2:3
Sava (Z) - RIZ Odašiljači
1:1
Prigorje - Čulinec
2:0
Prečko - Maksimir
2:0
Polet - Sava (J)
0:1
5.kolo (23./24. rujna 2000.)
P
6.kolo (30. rujna / 1. listopada 2000.)
8
Sava (J) - Botinec
2:0
Botinec - RIZ Odašiljači
3:1
Čulinec - Polet
0:5
Ivanja Reka - Maksimir
1:2
Studentski grad - Prigorje
2:1
Dubrava - Prečko
2:1
Čehi Kapra - Šparta Elektra
3:3
Šparta Elektra - Sava (Z)
1:2
Sava (Z) - Dubrava
0:2
Prigorje - Čehi Kapra
3:0
Prečko - Ivanja Reka
0:1
Polet - Studentski grad
4:0
Maksimir - RIZ Odašiljači
2:1
Sava (J) - Čulinec
11:0
7.kolo (7./8. listopada 2000.)
P
8.kolo (14./15. listopada 2000.)
8
Čulinec - Botinec
4:0
Botinec - Ivanja Reka
1:2
Studentski grad - Sava (J)
2:1
Dubrava - RIZ Odašiljači
5:0
Čehi Kapra - Polet
2:4
Šparta Elektra - Maksimir
2:2
Sava (Z) - Prigorje
4:2
Prigorje - Prečko
5:2
Prečko - Šparta Elektra
3:0
Polet - Sava (Z)
2:5
Maksimir - Dubrava
1:1
Sava (J) - Čehi Kapra
7:0
RIZ Odašiljači - Ivanja Reka
3:2
Čulinec - Studentski grad
0:1
9.kolo (21./22. listopada 2000.)
P
10.kolo (28./29. listopada 2000.)
8
Studentski grad - Botinec
8:1
Botinec - Dubrava
2:7
Čehi Kapra - Čulinec
5:2
Šparta Elektra - Ivanja Reka
1:4
Sava (Z) - Sava (J)
1:1
Prigorje - RIZ Odašiljači
0:3
Prečko - Polet
2:1
Polet - Maksimir
2:1
Maksimir - Prigorje
3:1
Sava (J) - Prečko
4:1
RIZ Odašiljači - Šparta Elektra
5:2
Čulinec - Sava (Z)
0:6
Ivanja Reka - Dubrava
3:2
Studentski grad - Čehi Kapra
3:1
11.kolo (4./5. studenog 2000.)
P
12.kolo (11./12. studenog 2000.)
8
Čehi Kapra - Botinec
3:3
Botinec - Šparta Elektra
2:1
Sava (Z) - Studentski grad
3:1
Prigorje - Dubrava
2:0
Prečko - Čulinec
3:0 (b.b.)
Polet - Ivanja Reka
3:2
Maksimir - Sava (J)
0:1
Sava (J) - RIZ Odašiljači
2:3
RIZ Odašiljači - Polet
1:0
Čulinec - Maksimir
2:4
Ivanja Reka - Prigorje
4:3
Studentski grad - Prečko
2:2
Dubrava - Šparta Elektra
4:0
Čehi Kapra - Sava (Z)
1:8
13.kolo (18./19. studenog 2000.)
P
14.kolo (10./11. ožujka 2001.)
8
Sava (Z) - Botinec
7:1
Botinec - Prigorje
1:6
Prečko - Čehi Kapra
8:0
Šparta Elektra - Polet
2:0
Maksimir - Studentski grad
5:1
Dubrava - Sava (J)
0:0
RIZ Odašiljači - Čulinec
3:0 (b.b.)
Ivanja Reka - Čulinec
4:0
Ivanja Reka - Sava (J)
1:4
RIZ Odašiljači - Studentski grad
5:4
Dubrava - Polet
4:0
Maksimir - Čehi Kapra
5:1
Šparta Elektra - Prigorje
1:2
Prečko - Sava (Z)
2:3
15.kolo (17./18. ožujka 2001.)
P
16.kolo (24./25. ožujka 2001.)
8
Prečko - Botinec
6:0
Botinec - Polet
1:4
Sava (Z) - Maksimir
6:0
Prigorje - Sava (J)
2:4
Čehi Kapra - RIZ Odašiljači
2:1
Šparta Elektra - Čulinec
3:1
Studentski grad - Ivanja Reka
1:0
Dubrava - Studentski grad
2:0
Čulinec - Dubrava
0:15
Ivanja Reka - Čehi Kapra
8:1
Sava (J) - Šparta Elektra
2:0
RIZ Odašiljači - Sava (Z)
1:3
Polet - Prigorje
2:5
Maksimir - Prečko
3:1
17.kolo (31. ožujka / 1. travnja 2001.)
P
18.kolo (7./8. travnja 2001.)
8
Maksimir - Botinec
6:1
Botinec - Sava (J)
0:7
Prečko - RIZ Odašiljači
0:1
Polet - Čulinec
3:0
Sava (Z) - Ivanja Reka
6.1
Prigorje - Studentski grad
3:1
Čehi Kapra - Dubrava
2:3
Šparta Elektra - Čehi Kapra
2:0
Studentski grad - Šparta Elektra
0:1
Dubrava - Sava (Z)
3:3
Čulinec - Prigorje
0:2
Ivanja Reka - Prečko
2:6
Sava (J) - Polet
1:0
RIZ Odašiljači - Maksimir
1:0
19.kolo (21./22./26. travnja 2001.)
P
20.kolo (28./29. travnja 2001.)
8
RIZ Odašiljači - Botinec
3:0 (b.b.)
Botinec - Čulinec
0:3 (b.b.)
Maksimir - Ivanja Reka
2:0
Sava (J) - Studentski grad
6:0
Prečko - Dubrava
0:2
Polet - Čehi Kapra
1:0
Sava (Z) - Šparta Elektra
3:1
Prigorje - Sava (Z)
1:2
Čehi Kapra - Prigorje
1:2
Špara Elektra - Prečko
1:0
Studentski grad - Polet
1:3
Dubrava - Maksimir
2:1
Čulinec - Sava (J)
1:5
Ivanja Reka - RIZ Odašiljači
2:0
21.kolo (5./6. svibnja 2001.)
P
22.kolo (12./13. svibnja 2001.)
8
Ivanja Reka - Botinec
3:0 (b.b.)
Botinec - Studentski grad
0:3 (b.b.)
RIZ Odašiljači - Dubrava
1:1
Čulinec - Čehi Kapra
3:0 (b.b.)
Maksimir - Šparta Elektra
5:0
Sava (J) - Sava (Z)
2:2
Prečko - Prigorje
3:2
Polet - Prečko
2:3
Sava (Z) - Polet
1:0
Prigorje - Maksimir
1:2
Čehi Kapra - Sava (J)
3:6
Šparta Elektra - RIZ Odašiljači
2:0
Studentski grad - Čulinec
4:0
Dubrava - Ivanja Reka
4:1
23.kolo (19./20. svibnja 2001.)
P
24.kolo (26./27. svibnja 2001.)
8
Dubrava - Botinec
3:0 (b.b.)
Botinec - Čehi Kapra
0:3 (b.b.)
Ivanja Reka - Šparta Elektra
1:1
Studentski grad - Sava (Z)
0:3
RIZ Odašiljači - Prigorje
4:0
Čulinec - Prečko
1:3
Maksimir - Polet
3:2
Sava (J) - Maksimir
3:0
Prečko - Sava (J)
1:4
Polet - RIZ Odašiljači
1:3
Sava (Z) - Čulinec
7:0
Prigorje - Ivanja Reka
0:1
Čehi Kapra - Studentski grad
2:1
Šparta Elektra - Dubrava
0:0
25.kolo (3. lipnja 2001.)
P
26.kolo (10. lipnja 2001.)
8
Šparta Elektra - Botinec
3:0 (b.b.)
Botinec - Sava (Z)
0:3 (b.b.)
Dubrava - Prigorje
4:1
Čehi Kapra - Prečko
1:1
Ivanja Reka - Polet
4:4
Studentski grad - Maksimir
2:1
RIZ Odašiljači - Sava (J)
2:3
Čulinec - RIZ Odašiljači
2:3
Maksimir - Čulinec
5:0
Sava (J) - Ivanja Reka
4:1
Prečko - Studentski grad
1:2
Polet - Dubrava
1:1
Sava (Z) - Čehi Kapra
5:0
Prigorje - Šparta Elektra
3:0