NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODACI

STADION
POVIEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VIESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
1. ZAGREBAČKA LIGA
KUP ZNS
POMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI
VETERANI
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
KULTURNI KUTAK
POVEZNICE
CONTACT

2..zagrebačka liga (5.stupanj.natjecanja) Sezona.2001./02.

1.kolo (1./2. rujna 2001.)
P
2.kolo (8./9. rujna 2001.)
8
Podsused - Prečko
0:1
Prečko - Šparta Elektra
2:2
Maksimir - Ivanja Reka
1:0
Mladost - Prigorje (Ž)
1:0
Čulinec - Prigorje (M)
2:4
RIZ Odašiljači - Polet
1:0
Kašina - Studentski grad
0:0
Studentski grad - Čehi Kapra
3:0
Čehi Kapra - RIZ Odašiljači
0:3 (b.b.)
Prigorje (M) - Kašina
4:2
Polet - Mladost
0:2
Ivanja Reka - Čulinec
2:0
Prigorje (Ž) - Šparta Elektra
2:2
Podsused - Maksimir
1:0
3.kolo (15./16. rujna 2001.)
P
4.kolo (22./23. rujna 2001.)
8
Maksimir - Prečko
3:1
Prečko - Mladost
1:1
Čulinec - Podsused
1:3
RIZ Odašiljači - Šparta Elektra
2:4
Kašina - Ivanja Reka
1:2
Studentski grad - Prigorje (Ž)
3:1
Čehi Kapra - Prigorje (M)
1:4
Prigorje (M) - Polet
1:1
Polet - Studentski grad
0:4
Ivanja Reka - Čehi Kapra
3:0
Prigorje (Ž) - RIZ Odašiljači
1:0
Podsused - Kašina
2:1
Šparta Elektra - Mladost
2:0
Maksimir - Čulinec
5:0
5.kolo (29./30. rujna 2001.)
P
6.kolo (3. listopada 2001.)
8
Čulinec - Prečko
2:3
Prečko - RIZ Odašiljači
4:1
Kašina - Maksimir
2:2
Studentski grad - Mladost
2:0
Čehi Kapra - Podsused
1:0
Prigorje (M) - Šparta Elektra
2:0
Polet - Ivanja Reka
1:1
Ivanja Reka - Prigorje (Ž)
2:0
Prigorje (Ž) - Prigorje (M)
2:1
Podsused - Polet
3:0
Šparta Elektra - Studentski grad
2:1
Maksimir - Čehi Kapra
3:0
Mladost - RIZ Odašiljači
1:1
Čulinec - Kašina
1:0
7.kolo (6./7. listopada 2001.)
P
8.kolo (13./14. listopada 2001.)
8
Kašina - Prečko
1:0
Prečko - Studentski grad
1:0
Čehi Kapra - Čulinec
2:2
Prigorje (M) - RIZ Odašiljači
2:0
Polet - Maksimir
0:3
Ivanja Reka - Mladost
4:1
Prigorje (Ž) - Podsused
0:0
Podsused - Šparta Elektra
5:2
Šparta Elektra - Ivanja Reka
0:0
Maksimir - Prigorje (Ž)
4:1
Mladost - Prigorje (M)
2:4
Čulinec - Polet
3:3
RIZ Odašiljači - Studentski grad
0:2
Kašina - Čehi Kapra
3:0
9.kolo (20./21. listopada 2001.)
P
10.kolo (27./28. listopada 2001.)
8
Čehi Kapra - Prečko
1:1
Prečko - Prigorje (M)
1:1
Polet - Kašina
1:2
Ivanja Reka - Studentski grad
1:2
Prigorje (Ž) - Čulinec
6:2
Podsused - RIZ Odašiljači
3:1
Šparta Elektra - Maksimir
1:0
Maksimir - Mladost
6:2
Mladost - Podsused
2:1
Čulinec - Šparta Elektra
3:2
RIZ Odašiljači - Ivanja Reka
0:3
Kašina - Prigorje (Ž)
4:0
Studentski grad - Prigorje (M)
1:2
Čehi Kapra - Polet
7:4
11.kolo (3./4. studenog 2001.)
P
12.kolo (10./11. studenog 2001.)
8
Polet - Prečko
1:1
Prečko - Ivanja Reka
3:0
Prigorje (Ž) - Čehi Kapra
1:0
Podsused - Prigorje (M)
1:2
Šparta Elektra - Kašina
0:1
Maksimir - Studentski grad
1:0
Mladost - Čulinec
3:2
Čulinec - RIZ Odašiljači
1:1
RIZ Odašiljači - Maksimir
1:2
Kašina - Mladost
3:0
Studentski grad - Podsused
0:0
Čehi Kapra - Šparta Elektra
1:1
Prigorje (M) - Ivanja Reka
2:1
Polet - Prigorje (Ž)
1:4
13.kolo (17./18. studenog 2001.)
P
14.kolo (10. ožujka 2002.)
8
Prigorje (Ž) - Prečko
0:0
Prečko - Podsused
2:0
Šparta Elektra - Polet
2:2
Ivanja Reka - Maksimir
2:2
Mladost - Čehi Kapra
1:2
Prigorje (M) - Čulinec
2:1
RIZ Odašiljači - Kašina
1:2
Studentski grad - Kašina
0:3
Studentski grad - Čulinec
3:1
RIZ Odašiljači - Čehi Kapra
1:2
Prigorje (M) - Maksimir
1:2
Mladost - Polet
3:0
Ivanja Reka - Podsused
2:6
Šparta Elektra - Prigorje (Ž)
3:4
15.kolo (16./17. ožujka 2002.)
P
16.kolo (23./24. ožujka 2002.)
8
Šparta Elektra - Prečko
1:2
Prečko - Maksimir
0:2
Prigorje (Ž) - Mladost
0:1
Podsused - Čulinec
3:1
Polet - RIZ Odašiljači
1:0
Ivanja Reka - Kašina
1:1
Čehi Kapra - Studentski grad
3:4
Prigorje (M) - Čehi Kapra
5:0
Kašina - Prigorje (M)
2:0
Studentski grad - Polet
0:3 (b.b.)
Čulinec - Ivanja Reka
0:0
RIZ Odašiljači - Prigorje (Ž)
4:2
Maksimir - Podsused
3:1
Mladost - Šparta Elektra
2:1
17.kolo (3. travnja 2002.)
P
18.kolo (7. travnja 2002.)
8
Mladost - Prečko
0:0
Prečko - Čulinec
3:2
Šparta Elektra - RIZ Odašiljači
0:0
Maksimir - Kašina
3:0
Prigorje (Ž) - Studentski grad
5:4
Podsused - Čehi Kapra
2:2
Polet - Prigorje (M)
1:3
Ivanja Reka - Polet
2:0
Čehi Kapra - Ivanja Reka
1:5
Prigorje (M) - Prigorje (Ž)
0:3
Kašina - Podsused
3:0
Studentski gradv - Šparta Elektra
3:0
Čulinec - Maksimir
0:5
RIZ Odašiljači - Mladost
3:0 (b.b.)
19.kolo (13./14. travnja 2002.)
P
20.kolo (20./21. travnja 2002.)
8
RIZ Odašiljači - Prečko
2:4
Prečko - Kašina
1:0
Mladost - Studentski grad
0:1
Čulinec - Čehi Kapra
1:0
Šparta Elektra - Prigorje (M)
3:1
Maksimir - Polet
9:0
Prigorje (Ž) - Ivanja Reka
0:2
Podsused - Prigorje (Ž)
0:2
Polet - Podsused
1:0
Ivanja Reka - Špara Elektra
4:0
Čehi Kapra - Maksimir
0:2
Prigorje (M) - Mladost
1:1
Kašina - Čulinec
1:1
Studentski grad - - RIZ Odašiljači
0:0
21.kolo (27./28. travnja 2002.)
P
22.kolo (4./5. svibnja 2002.)
8
Studentski grad - Prečko
2:1
Prečko - Čehi Kapra
2:2
RIZ Odašiljači - Prigorje (M)
4:4
Kašina - Polet
5:0
Mladost - Ivanja Reka
0:1
Čulinec - Prigorje (Ž)
1:2
Šparta Elektra - Podsused
2:1
Maksimir - Šparta Elektra
1:3
Prigorje (Ž) - Maksimir
1:2
Podsused - Mladost
1:0
Polet - Čulinec
7:3
Ivanja Rek a - RIZ Odašiljači
3:1
Čehi Kapra - Kašina
2:3
Prigorje (M) - Studentski grad
4:1
23.kolo (11./12. svibnja 2002.)
P
24.kolo (18./19. svibnja 2002.)
8
Prigorje (M) - Prečko
2:0
Prečko - Polet
4:2
Studentski grad - Ivanja Reka
1:3
Čehi Kapra - Prigorje (Ž)
2:3
RIZ Odašiljači - Podsused
1:5
Kašina - Šparta Elektra
0:1
Mladost - Maksimir
0:1
Čulinec - Mladost
3:2
Šparta Elektra - Čulinec
4:1
Maksimir - RIZ Odašiljači
1:0
Prigorje (Ž) - Kašina
1:1
Podsused - Studentski grad
1:1
Polet - Čehi Kapra
1:2
Ivanja Reka - Prigorje (M)
4:0
25.kolo (26. svibnja 2002.)
P
26.kolo (2. lipnja 2002.)
8
Ivanja Reka - Prečko
2:0
Prečko - Prigorje (Ž)
3:1
Prigorje (M) - Podsused
3:2
Polet - Šparta Elektra
3:1
Studentski grad - Maksimir
3:3
Čehi Kapra - Mladost
5:3
RIZ Odašiljači - Čulinec
1:0
Kašina - RIZ Odašiljači
6:1
Mladost - Kašina
3:5
Čulinec - Studentski grad
1:0
Šparta Elektra - Čehi Kapra
1:0
Maksimir - Prigorje (M)
1:0
Prigorje (Ž) - Polet
8:1
Podsused - Ivanja Reka
1:4