NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODACI

STADION
POVIEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VIESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
1. ZAGREBAČKA LIGA
KUP ZNS
POMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI
VETERANI
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
KULTURNI KUTAK
POVEZNICE
CONTACT

1..zagrebačka liga (4.stupanj.natjecanja) Sezona.2002./03.

1.kolo (31. kolovoza / 1. rujna 2002.)
P
2.kolo (7./8. rujna 2002.)
8
Sava (Z) - Ponikve
1:3
Sava (Z) - Mala Mlaka
1:0
Mala Mlaka - Ivanja Reka
3:0
Odra - Špansko
3:3
Dinamo - Rudeš
2:0
Mladost - Concordia
4:1
Dubrava - Sava (J)
3:2
Maksimir - Sloga
1:3
Tekstilac Ravnice - Maksimir
2:3
Sava (J) - Tekstilac Ravnice
1:1
Sloga - Mladost
0:0
Rudeš - Dubrava
2:1
Concordia - Odra
2:2
Ivanja Reka - Dinamo
0:3
Špansko - Trešnjevka
3:4
Ponikve - Trešnjevka
4:3
3.kolo (11. rujna 2002.)
P
4.kolo (14./15. rujna 2002.)
8
Mala Mlaka - Ponikve
1:0
Sava (Z) - Dubrava
2:1
Dinamo - Sava (Z)
3:0
Mala Mlaka - Dinamo
2:0
Dubrava - Ivanja Reka
4:3
Mladost - Trešnjevka
1:2
Tekstilac Ravnice - Rudeš
0:1
Maksimir - Špansko
1:1
Sloga - Sava (J)
2:0
Sava (J) - Concordia
1:0
Concordia - Maksimir
2:1
Rudeš - Sloga
3:0
Špansko - Mladost
3:2
Ivanja Reka - Tekstilac Ravnice
2:4
Trešnjevka - Odra
1:2
Ponikve - Odra
3:1
5.kolo (21./22. rujna 2002.)
P
6.kolo (28./29. rujna 2002.)
8
Dinamo - Ponikve
1:1
Sava (Z) - Sloga
2:1
Dubrava - Mala Mlaka
2:3
Mala Mlaka - Tekstilac Ravnice
1:0
Tekstilac Ravnice - Sava (Z)
2:0
Dinamo - Dubrava
3:0
Sloga - Ivanja Reka
0:0
Maksimir - Odra
2:0
Concordia - Rudeš
1:3
Sava (J) - Trešnjevka
1:1
Špansko - Sava (J)
1:3
Rudeš - Špansko
4:0
Trešnjevka - Maksimir
2:1
Ivanja Reka - Concordia
2:1
Odra - Mladost
4:1
Ponikve - Mladost
2:1
7.kolo (5./6. listopada 2002.)
P
8.kolo (12./13. listopada 2002.)
8
Dubrava - Ponikve
3:4
Sava (Z) - Špansko
7:0
Tekstilac Ravnice - Dinamo
3:1
Mala Mlaka - Concordia
10:0
Sloga - Mala Mlaka
0:0
Dinamo - Sloga
1:1
Concordia - Sava (Z)
1:0
Dubrava - Tekstilac Ravnice
0:0
Špansko - Ivanja Reka
7:3
Sava (J) - Mladost
1:1
Trešnjevka - Rudeš
1:2
Rudeš - Odra
4:0
Odra - Sava (J)
2:2
Ivanja Reka - Trešnjevka
1:4
Mladost - Maksimir
1:4
Ponikve - Maksimir
5:2
9.kolo (16. listopada 2002.)
P
10.kolo (19./20. listopada 2002.)
8
Tekstilac Ravnice - Ponikve
0:2
Sava (Z) - Odra
2:1
Dubrava - Sloga
0:2
Mala Mlaka - Trešnjevka
2:0
Concordia - Dinamo
1:1
Dinamo - Špansko
1:1
Špansko - Mala Mlaka
3:3
Dubrava - Concordia
1:1
Trešnjevka - Sava (Z)
4:4
Tekstilac Ravnice - Sloga
1:8
Odra - Ivanja Reka
1:0
Rudeš - Maksimir
3:0
Mladost - Rudeš
0:1
Ivanja Reka - Mladost
2:3
Maksimir - Sava (J)
0:0
Ponikve - Sava (J)
3:4
11.kolo (26./27. listopada 2002.)
P
12.kolo (2./3. studenog 2002.)
8
Sloga - Ponikve
0:0
Sava (Z) - Maksimir
3:1
Concordia - Tekstilac Ravnice
1:1
Mala Mlaka - Mladost
2:2
Špansko - Dubrava
0:1
Dinamo - Odra
2:0
Trešnjevka - Dinamo
0:2
Dubrava - Trešnjevka
4:4
Odra - Mala Mlaka
2:1
Tekstilac Ravnice - Špansko
1:0
Mladost - Sava (Z)
4:0
Sloga - Concordia
4:1
Maksimir - Ivanja Reka
1:1
Ivanja Reka - Sava (J)
2:1
Sava (J) - Rudeš
1:5
Ponikve - Rudeš
2:1
13.kolo (9./10. studenog 2002.)
P
14.kolo (16./17. studenog 2002.)
8
Concordia - Ponikve
0:3
Sava (Z) - Rudeš
0:1
Špansko - Sloga
1:3
Mala Mlaka - Sava (J)
3:0
Trešnjevka - Tekstilac Ravnice
3:0
Dinamo - Maksimir
2:1
Odra - Dubrava
5:1
Dubrava - Mladost
2:0
Mladost - Dinamo
1:1
Tekstilac Ravnice - Odra
1:0
Maksimir - Mala Mlaka
2:0
Sloga - Trešnjevka
1:0
Sava (J) - Sava (Z)
4:4
Concordia - Špansko
1:2
Rudeš - Ivanja Reka
4:0
Ponikve - Ivanja Reka
4:2
15.kolo (23./24. studenog 2002.)
P
16.kolo (8./9. ožujka 2003.)
8
Špansko - Ponikve
0:8
Ponikve - Sava (Z)
1:0
Trešnjevka - Concordia
1:0
Ivanja Reka - Mala Mlaka
0:0
Odra - Sloga
2:0
Rudeš - Dinamo
3:0
Mladost - Tekstilac Ravnice
4:2
Sava (J) - Dubrava
0:3
Maksimir - Dubrava
1:1
Maksimir - Tekstilac Ravnice
1:2
Sava (J) - Dinamo
1:0
Mladost - Sloga
1:3
Rudeš - Mala Mlaka
1:1
Odra - Concordia
1:1
Ivanja Reka - Sava (Z)
2:1
Trešnjevka - Špansko
4:1
17.kolo (15./16. ožujka 2003.)
P
18.kolo (22./23. ožujka 2003.)
8
Mala Mlaka - Sava (Z)
3:1
Ponikve - Mala Mlaka
2:0
Špansko - Odra
5:0
Sava (Z) - Dinamo
1:0
Concordia - Mladost
2:0
Ivanja Reka - Dubrava
1:0
Sloga - Maksimir
1:0
Rudeš - Tekstilac Ravnice
3:1
Tekstilac Ravnice - Sava (J)
1:0
Sava (J) - Sloga
3:3
Dubrava - Rudeš
0:1
Maksimir - Concordia
1:1
Dinamo - Ivanja Reka
2:0
Mladost - Špansko
1:1
Trešnjevka - Ponikve
1:0
Odra - Trešnjevka
2:0
19.kolo (29./30. ožujka 2003.)
P
20.kolo (5./6. travnja 2003.)
8
Dubrava - Sava (Z)
3:1
Ponikve - Dinamo
5:1
Dinamo - Mala Mlaka
0:1
Mala Mlaka - Dubrava
2:2
Trešnjevka - Mladost
0.1
Sava (Z) - Tekstilac Ravnice
2:2
Špansko - Maksimir
1:4
Ivanja Reka - Sloga
0:0
Concordia - Sava (J)
3:0 (b.b.)
Rudeš - Concordia
2:0
Sloga - Rudeš
0:0
Sava (J) - Špansko
0:2
Tekstilac Ravnice - Ivanja Reka
1:2
Maksimir - Trešnjevka
3:2
Odra - Ponikve
0:3
Mladost - Odra
6:1
21.kolo (12./13. travnja 2003.)
P
22.kolo (26./27. travnja 2003.)
8
Sloga - Sava (Z)
3:1
Ponikve - Dubrava
0:1
Tekstilac Ravnice - Mala Mlaka
3:1
Dinamo - Tekstilac Ravnice
2:1
Dubrava - Dinamo
2:1
Mala Mlaka - Sloga
2:1
Odra - Maksimir
0:1
Sava (Z) - Concordia
1:2
Trešnjevka - Sava (J)
8:0
Ivanja Reka - Špansko
3:2
Špansko - Rudeš
0:1
Rudeš - Trešnjevka
1:2
Concordia - Ivanja Reka
0:0
Sava (J) - Odra
1:7
Mladost - Ponikve
1:0
Maksimir - Mladost
2:1
23.kolo (3./4. svibnja 2003.)
P
24.kolo (10./11. svibnja 2003.)
8
Špansko - Sava (Z)
2:1
Ponikve - Tekstilac Ravnice
9:0
Concordia - Mala Mlaka
0:1
Sloga - Dubrava
3:0 (b.b.)
Sloga - Dinamo
0:0
Dinamo - Concordia
3:0
Tekstilac Ravnice - Dubrava
3:2
Mala Mlaka - Špansko
3:2
Mladost - Sava (J)
8:3
Sava (Z) - Trešnjevka
0:0
Odra - Rudeš
0:3
Ivanja Reka - Odra
2:1
Trešnjevka - Ivanja Reka
6:0
Rudeš - Mladost
1:1
Maksimir - Ponikve
0:4
Sava (J) - Maksimir
0:2
25.kolo (17./18. svibnja 2003.)
P
26.kolo (24./25. svibnja 2003.)
8
Odra - Sava (Z)
4:3
Ponikve - Sloga
2:1
Trešnjevka - Mala Mlaka
0:3
Tekstilac Ravnice - Concordia
1:1
Špansko - Dinamo
2:0
Dubrava - Špansko
1:1
Concordia - Dubrava
1:1
Dinamo - Trešnjevka
3:1
Sloga - Tekstilac Ravnice
0:1
Mala Mlaka - Odra
4:1
Maksimir - Rudeš
1:0
Sava (Z) - Mladost
1:3
Mladost - Ivanja Reka
4:1
Ivanja Reka - Maksimir
1:3
Sava (J) - Ponikve
1:8
Rudeš - Sava (J)
3:0
27.kolo (31. svibnja / 1. lipnja 2003.)
P
28.kolo (8. lipnja 2003.)
8
Maksimir - Sava (Z)
2:2
Ponikve - Concordia
2:1
Mladost - Mala Mlaka
1:4
Sloga - Špansko
1:0
Odra - Dinamo
5:1
Tekstilac Ravnice - Trešnjevka
2:3
Trešnjevka - Dubrava
4:1
Dubrava - Odra
1:1
Špansko - Tekstilac Ravnice
3:1
Dinamo - Mladost
2:2
Concordia - Sloga
2:1
Mala Mlaka - Maksimir
5:0
Sava (J) - Ivanja Reka
0:1
Sava (Z) - Sava (J)
3:1
Rudeš - Ponikve
1:0
Ivanja Reka - Rudeš
1:2
29.kolo (14. lipnja 2003.)
P
30.kolo (21. lipnja 2003.)
8
Rudeš - Sava (Z)
4:0
Ponikve - Špansko
4:0
Sava (J) - Mala Mlaka
0:3 (b.b.)
Concordia - Trešnjevka
2:1
Maksimir - Dinamo
1:0
Sloga - Odra
4:0
Mladost - Dubrava
4:1
Tekstilac Ravnice - Mladost
0:1
Odra - Tekstilac Ravnice
3:4
Dubrava - Maksimir
1:2
Trešnjevka - Sloga
0:1
Dinamo - Sava (J)
4:1
Špansko - Concordia
1:0
Mala Mlaka - Rudeš
6:1
Ivanja Reka - Ponikve
0:3
Sava (Z) - Ivanja Reka
3:0
Ivanja Reka - Ponikve
0:3
Sava (Z) - Ivanja Reka
3:0
Izlučne utakmice za 3. HNL Središte
Prva utakmica (29. lipnja 2003.)
P
Druga utakmica (2. srpnja 2003.)
8
Ogulin - Rudeš
0:4
Rudeš - Ogulin
3:0