NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODACI

STADION
POVIEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VIESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
1. ZAGREBAČKA LIGA
KUP ZNS
POMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI
VETERANI
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
KULTURNI KUTAK
POVEZNICE
CONTACT
POPIS STRIJELACA
1.kolo (30./31. kolovoza 2003.)
P
2.kolo (6./7. rujna 2003.)
8
30.8.
Tekstilac Ravnice - Ponikve
0:1
6.9.
Ivanja Reka - Sava
3:4
Špansko - Maksimir
2:0
Jarun - Dubrava
2:0
Mala Mlaka - Trešnjevka
2:1
Maksimir - Sloga
3:0
Dubrava - Sava
0:1
Špansko - Ponikve
0:0
Ivanja Reka - Odra
0:4
7.9.
Trešnjevka - HAŠK
1:2
31.8.
HAŠK - Jarun
0:0
Mladost - Mala Mlaka
1:1
Concordia - Dinamo
3:1
Dinamo - Odra
1:0
Sloga - Mladost
2:0
Concordia - Tekstilac Ravnice
3:0
3.kolo (10. rujna 2003.)
P
4.kolo (13./14. rujna 2003.)
8
10.9.
Tekstilac Ravnice - Dinamo
4:4
13.9.
Jarun - Odra
2:0
Špansko - Concordia
4:0
Maksimir - HAŠK
1:2
Sloga - Ponikve
1:1
Ponikve - Mala Mlaka
0:1
Mala Mlaka - Maksimir
1:0
Tekstilac Ravnice - Špansko
1:0
HAŠK - Mladost
2:2
14.9.
Trešnjevka - Ivanja Reka
4:2
Dubrava - Trešnjevka
1:3
Mladost - Dubrava
7:1
Ivanja Reka - Jarun
2:1
Dinamo - Sava
3:1
Odra - Sava
3:5
Concordia - Sloga
1:1
5.kolo (20./21. rujna 2003.)
P
6.kolo (27./28. rujna 2003.)
8
20.9.
Špansko - Dinamo
1:0
27.9.
Maksimir - Ivanja Reka
2:3
Mala Mlaka - Concordia
4:1
Ponikve - Dubrava
3:2
Dubrava - Maksimir
0:0
Tekstilac Ravnice - Mala Mlaka
1:4
Ivanja Reka - Mladost
1:2
Špansko - Sloga
1:1
Sava - Jarun
0:3
28.9.
Trešnjevka - Sava
4:1
21.9.
HAŠK - Ponikve
0:3
Mladost - Odra
4:0
Sloga - Tekstilac Ravnice
3:0
Dinamo - Jarun
2:2
Odra - Trešnjevka
2:1
Concordia - HAŠK
0:0
7.kolo (1. listopada 2003.)
P
8.kolo (4./5. listopada 2003.)
8
1.10.
Sloga - Dinamo
1:1
4.10.
Maksimir - Sava
1:2
Mala Mlaka - Špansko
1:1
Ponikve - Odra
2:0
HAŠK - Tekstilac Ravnice
1:3
Tekstilac Ravnice - Dubrava
1:0
Dubrava - Concordia
1:2
Špansko - HAŠK
1:2
Ivanja Reka - Ponikve
1:4
5.10.
Mladost - Jarun
0:2
Odra - Maksimir
1:4
Dinamo - Trešnjevka
1:2
Sava - Mladost
2:3
Concordia - Ivanja Reka
3:2
Jarun - Trešnjevka
2:5
Sloga - Mala Mlaka
1:0
9.kolo (11./12. listopada 2003.)
P
10.kolo (15. listopada 2003.)
8
11.10.
Mala Mlaka - Dinamo
5:1
15.10.
Dinamo - Mladost
0:2
Dubrava - Špansko
2:1
Maksimir - Trešnjevka
3:2
Ivanja Reka - Tekstilac Ravnice
1:1
Ponikve - Jarun
3:0
Sava - Ponikve
0:2
Concordia - Sava
1:1
Jarun - Maksimir
2:1
Tekstilac Ravnice - Odra
3:2
12.10.
HAŠK - Sloga
1:2
Špansko - Ivanja Reka
3:1
Trešnjevka - Mladost
1:3
Sloga - Dubrava
0:1
Odra - Concordia
4:1
Mala Mlaka - HAŠK
3:2
11.kolo (18./19. listopada 2003.)
P
12.kolo (25./26. listopada 2003.)
8
18.10.
Dubrava - Mala Mlaka
2:1
25.10.
Ponikve - Mladost
3:0
Ivanja Reka - Sloga
0:2
Tekstilac Ravnice - Jarun
2:0
Sava - Tekstilac Ravnice
2:4
Špansko - Sava
4:2
Jarun - Concordia
1:3
Mala Mlaka - Ivanja Reka
3:0
19.10.
HAŠK - Dinamo
3:1
26.10.
HAŠK - Dubrava
0:0
Trešnjevka - Ponikve
3:0
Dinamo - Maksimir
0:1
Mladost - Maksimir
3:2
Concordia - Trešnjevka
1:3
Odra - Špansko
1:1
Sloga - Odra
2:0
13.kolo (8./9. studenog 2003.)
P
14.kolo (15./16. studenog 2003.)
8
8.11.
Dubrava - Dinamo
3:1
15.11.
Tekstilac Ravnice - Mladost
2:1
Ivanja Reka - HAŠK
3:0
Špansko - Trešnjevka
2:1
Sava - Sloga
1:1
Mala Mlaka - Sava
1:1
Jarun - Špansko
1:1
Dubrava - Ivanja Reka
3:1
Maksimir - Ponikve
2:2
16.11.
HAŠK - Odra
3:1
9.11.
Trešnjevka - Tekstilac Ravnice
3:1
Dinamo - Ponikve
1:0
Mladost - Concordia
1:0
Concordia - Maksimir
0:0
Odra - Mala Mlaka
2:1
Sloga - Jarun
0:2
15.kolo (22./23. studenog 2003.)
P
16.kolo (13./14. ožujka 2004.)
8
22.11.
Ivanja Reka - Dinamo
3:2
13.3.
Ponikve - Tekstilac Ravnice
4:0
Sava - HAŠK
2:1
Maksimir - Špansko
6:2
Jarun - Mala Mlaka
0:0
Jarun - HAŠK
2:1
Maksimir - Tekstilac Ravnice
1:0
Sava - Dubrava
2:1
Ponikve - Concordia
2:2
14.3.
Mladost - Sloga
2:0
23.11.
Trešnjevka - Sloga
1:0
Trešnjevka - Mala Mlaka
0:2
Mladost - Špansko
2:0
Dinamo - Concordia
1:0
Odra - Dubrava
3:2
Odra - Ivanja Reka
1:2
17.kolo (20./21. ožujka 2004.)
P
18.kolo (27./28. ožujka 2004.)
8
20.3.
Sava - Ivanja Reka
7:0
27.3.
Maksimir - Mala Mlaka
0:0
Dubrava - Jarun
2:3
Jarun - Ivanja Reka
0:1
Mala Mlaka - Mladost
2:1
Sava - Odra
2:1
Ponikve - Špansko
1:1
28.3.
Mladost - HAŠK
0:2
Tekstilac Ravnice - Concordia
3:1
Trešnjevka - Dubrava
4:0
21.3.
HAŠK - Trešnjevka
0:0
Dinamo - Tekstilac Ravnice
3:1
Odra - Dinamo
1:0
Concordia - Špansko
1:0
Sloga - Maksimir
0:2
Ponikve - Sloga
2:0
19.kolo (3./4. travnja 2004.)
P
20.kolo (7. travnja 2004.)
8
3.4.
Sava - Dinamo
0:2
7.4.
Dinamo - Špansko
3:3
Ivanja Reka - Trešnjevka
4:3
Tekstilac Ravnice - Sloga
0:2
Dubrava - Mladost
3:1
Concordia - Mala Mlaka
1:2
Mala Mlaka - Ponikve
1:1
Ponikve - HAŠK
3:1
Špansko - Tekstilac Ravnice
1:0
Maksimir - Dubrava
0:2
4.4.
HAŠK - Maksimir
2:1
Mladost - Ivanja Reka
1:1
Odra - Jarun
4:0
Trešnjevka - Odra
2:1
Sloga - Concordia
8:0
Jarun - Sava
1:1
21.kolo (17./18. travnja 2004.)
P
22.kolo (24./25. travnja 2004.)
8
17.4.
Jarun - Dinamo
1:2
24.4.
Špansko - Mala Mlaka
1:3
Sava - Trešnjevka
0:5
Tekstilac Ravnice - HAŠK
3:0
Ivanja Reka - Maksimir
1:0
Ponikve - Ivanja Reka
3:0
Dubrava - Ponikve
1:1
Maksimir - Odra
0:0
Mala Mlaka - Tekstilac Ravnice
2:0
25.4.
Mladost - Sava
0:1
18.4.
HAŠK - Concordia
1:1
Trešnjevka - Jarun
1:1
Odra - Mladost
3:4
Dinamo - Sloga
3:1
Sloga - Špansko
1:0
Concordia - Dubrava
0:0
23.kolo (28. travnja 2004.)
P
24.kolo (1./2./4. svibnja 2004.)
8
28.4.
Trešnjevka - Dinamo
0:0
1.5.
Tekstilac Ravnice - Ivanja Reka
2:2
Jarun - Mladost
4:1
Ponikve - Sava
6:1
Sava - Maksimir
3:1
Maksimir - Jarun
2:1
Odra - Ponikve
1:0
2.5.
Mladost - Trešnjevka
4:1
Ivanja Reka - Concordia
2:1
Dinamo - Mala Mlaka
2:2
Dubrava - Tekstilac Ravnice
2:0
Sloga - HAŠK
3:2
HAŠK - Špansko
3:3
Concordia - Odra
1:1
Mala Mlaka - Sloga
2:2
4.5.
Špansko - Dubrava
1:0
25.kolo (8./9. svibnja 2004.)
P
26.kolo (12. svibnja 2004.)
8
8.5.
Jarun - Ponikve
0:1
12.5.
Dinamo - HAŠK
1:0
Sava - Concordia
4:1
Mala Mlaka - Dubrava
2:1
Ivanja Reka - Špansko
3:1
Sloga - Ivanja Reka
4:2
Dubrava - Sloga
2:2
Špansko - Odra
0:3
9.5.
Mladost - Dinamo
2:5
Tekstilac Ravnice - Sava
2:0
Trešnjevka - Maksimir
2:2
Concordia - Jarun
2:1
Odra - Tekstilac Ravnice
2:0
Ponikve - Trešnjevka
2:2
HAŠK - Mala Mlaka
1:2
Maksimir - Mladost
1:2
27.kolo (15./16. svibnja 2004.)
P
28.kolo (23. svibnja 2004.)
8
15.5.
Maksimir - Dinamo
4:2
23.5.
Dinamo - Dubrava
4:0
Jarun - Tekstilac Ravnice
0:2
HAŠK - Ivanja Reka
1:0
Sava - Špansko
2:1
Mala Mlaka - Odra
3:2
Ivanja Reka - Mala Mlaka
1:2
Sloga - Sava
4:0
Dubrava - HAŠK
3:0
Špansko - Jarun
2:1
16.5.
Mladost - Ponikve
1:2
Tekstilac Ravnice - Trešnjevka
4:1
Trešnjevka - Concordia
0:0
Concordia - Mladost
2:0
Odra - Sloga
4:0
Ponikve - Maksimir
2:0
29.kolo (29. svibnja 2004.)
P
30.kolo (5. lipnja 2004.)
8
29.5.
Ponikve - Dinamo
0:1
5.6.
Dinamo - Ivanja Reka
3:3
Maksimir - Concordia
2:0
Dubrava - Odra
3:1
Mladost - Tekstilac Ravnice
4:2
HAŠK - Sava
1:0
Trešnjevka - Špansko
3:0
Mala Mlaka - Jarun
2:2
Jarun - Sloga
3:2
Sloga - Trešnjevka
0:1
Sava - Mala Mlaka
1:2
Špansko - Mladost
2:0
Odra - HAŠK
4:2
Tekstilac Ravnice - Maksimir
1:1
Ivanja Reka - Dubrava
3:0 (b.b.)
Concordia - Ponikve
2:0
Izlučne utakmice za 3. HNL Srediąte
Izlučne utakmice za 3. HNL Središte
Prva utakmica (12. lipnja 2004.)
P
Druga utakmica (19. lipnja 2004.)
8
Mladost (Petrinja) - Mala Mlaka
2:0
Mala Mlaka - Mladost (Petrinja)
0:0
Izlučne utakmice za 3. HNL Srediąte
Izlučne utakmice za 1. zagrebačku ligu
Prva utakmica (23. lipnja 2004.)
P
Druga utakmica (27. lipnja 2003.)
8
Prečko - Concordia
1:2
Concordia - Prečko
3:1

1..zagrebačka liga (4.stupanj.natjecanja) Sezona.2003./04.