NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VIESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
1. ZAGREBAČKA LIGA
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI
VETERANI
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
KULTURNI KUTAK
POVEZNICE
CONTACT

Kup Zagrebačkog nogometnog saveza Sezona.2004./05.

1.kolo (8. rujna 2004.) u 16.30 h
8.9.
Sava (J) (6) - Nur (6)
0:3 (b.b.)
8.9.
Dubrava (5) - Čehi (5)
7:0
Šparta Elektra (5) - Brezovica (5)
3:2
Blato (6) - RIZ Odašiljači (5)
10:4
Botinec (5) - Polet (6)
1:3
Mladost (DD) (5) - Prigorje (M) (5)
0:3 (b.b.)
Omladinac (6) - Sesvetski Kraljevec (5)
0:1
Prigorje (Ž) (5) - Studentski grad (5)
4:3
Kašina (5) - Prečko (5)
1:1 (4:5 - 11 m)
HAŠK (5) - Hrvatski Leskovac (6)
10:1
Slobodan: Podsused (6)
2.kolo (22. rujna 2004.) u 16.30 h
22.9.
Prigorje (Ž) (5) - Kustošija (4)
0:3
22.9.
Ivanja Reka (4) - Odra (4)
6:1
Hrašće (4) - Šparta Elektra (5)
1:1 (4:2 - 11 m)
Maksimir (4) - Jarun (4)
4:2
Trešnjevka (4) - Mladost (B) (4)
4:1
Sloga (4) - Sava (Z) (4)
1:1 (3:4 - 11 m)
Dubrava (5) - Nur (6)
4:1
Mala Mlaka (4) - Podsused (6)
9:1
Concordia (4) - Špansko (4)
4:2
HAŠK (5) - Dinamo (OO) (4)
5:3
Polet (6) - Prigorje (M) (5)
3:2
Prečko (5) - Blato (6)
2:5
Sesvetski Kraljevec (5) - Tekstilac Ravnice (4)
2:1
Slobodne: Ponikve (4)
3.kolo (29. rujna 2004.) u 16.30 h
29.9.
Kustošija (4) - Polet (6)
4:0
29.9.
Hrašće (4) - Ivanja Reka (4)
0:2
Ponikve (4) - Trešnjevka (4)
2:1
Maksimir (4) - Dubrava (5)
1:1 (4:1 - 11 m)
Sava (Z) (4) - Mala Mlaka (4)
5:1
Concordia (4) - HAŠK (5)
1:3
Sesvetski Kraljevec (5) - Blato (6)
1:4
Prigorje (Ž) (5) - Studentski grad (5)
4:3
4.kolo (20. listopada 2004.) u 16.00 h
20.10.
Kustošija (4) - Ivanja Reka (4)
4:0
20.10.
Trnje (3) - Lokomotiva (3)
5:1
Lučko (3) - Rudeš (3)
1:1 (4:3 - 11 m)
Blato (6) - Sava (Z) (4)
1:2
Vrapče (3) - Ponikve (4)
4:0
ZET (3) - Croatia Sesvete (2)
1:1 (6:5 - 11 m)
Slobodni: Maksimir (4), HAŠK (5)
Četvrtzavršnica (20. travnja 2005.) u 16.30 h
20.4.
Trnje (3) - Kustošija (4)
1:1 (4:3 - 11 m)
20.4.
Lučko (3) - ZET (3)
0:4
Sava (Z) (4) - Maksimir (4)
2:1
HAŠK (5) - Vrapče (3)
2:1
Poluzavršnica (11. svibnja 2005.)
18.5.
Sava (Z) (4) - ZET (3)
1:2
18.5.
Trnje (3) - HAŠK (5)
0:2
           
Završnica (25. svibnja 2005.)
ZET (3) - HAŠK (5) 2 2:0
POBJEDNICI KUPA ZNS-a