NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
4.HNL SREDIŠTE - "A"
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI
VETERANI
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
KULTURNI KUTAK
POVEZNICE
CONTACT
* Finalisti se na jesen uključuju u Hrvatski kup *

Kup Zagrebačkog nogometnog saveza Sezona.2005./06.

1.kolo (14. rujna 2005.) u 16.30 h
14.9.
Podsused (6) - Šparta Elektra (5)
0:3
14.9.
Čehi (5) - Botinec (5)
2:2 (3:4 - 11 m)
Brezovica (5) - Omladinac (6)
3:2
Kustošija (5) - Mladost (DD) (5)
7:0
Polet (5) - Blato (6)
0:0 (4:3 - 11 m)
Prigorje (M) (5) - Prigorje (Ž) (5)
2:5
Sesvetski Kraljevec (5) - Kašina (5)
1:1 (4:2 - 11 m)
Studentski grad (5) - Nur (6)
0:1
Prečko (5) - Hraąće (5)
1:3
Zelengaj (6) - Sava (J) (6)
2:2 (5:3 - 11 m)
Hrvatski Leskovac (6) - Horvati 1975 (6)
4:0
Slobodan: RIZ Odašiljači (6)
2.kolo (28. rujna 2005.) u 16.30 h
28.9.
Brezovica (5) - Concordia (4)
1:2
28.9.
Maksimir (4) - Jarun (4)
3:3 (2:3 - 11 m)
HAŠK (4) - Odra (4)
4:2
Hrašće (5) - Sesvetski Kraljevec (5)
4:2
Nur (6) - Kustošija (5)
2:2 (5:4 - 11 m)
Šparta Elektra (5) - Mladost (B) (4)
0:1
Hrvatski Leskovac (6) - Zelengaj (6)
4:0
Botinec (5) - Ivanja Reka (4)
4:1
Špansko (4) - Sava (Z) (4)
2:1
Dinamo (OO) (4) - Ponikve (4)
1:3
Mala Mlaka (4) - RIZ Odašiljači (6)
3:3 (2:3 - 11 m)
Prigorje (Ž) (5) - Tekstilac Ravnice (4)
3:4
Trešnjevka (4) - Polet (5)
0:2
Dubrava (4) - Sloga (4)
2:4
3.kolo (5. listopada 2005.) u 16.00 h
5.10.
Jarun (4) - Ponikve (4)
4:1
5.10.
Sloga (4) - Hrašće (5)
5:0
Mladost (B) (4) - HAŠK (4)
0:3
RIZ Odašiljači (6) - Polet (5)
0:7
Botinec (5) - Špansko (4)
1:2
Tekstilac Ravnice (4) - Hr. Leskovac (6)
3:0 (b.b.)
Concordia (4) - Nur (6)
5:2
Prigorje (Ž) (5) - Studentski grad (5)
4:3
4.kolo (19. listopada 2005.) u 15.30 h
19.10.
Jarun (4) - Trnje (3)
0:0 (2:4 - 11 m)
19.10.
Rudeš (3) - Špansko (4)
1:3
Lokomotiva (3) - Vrapče (3)
2:1
Polet (5) - Croatia Sesvete (2)
1:4
Lučko (3) - ZET (3)
2:0
HAŠK (4) - Sloga (4)
2:4
Slobodni: Tekstilac Ravnice (4), Concordia (4)
Četvrtzavršnica (26. travnja 2006.) u 16.30 h
26.4.
Lučko (3) - Tekstilac Ravnice (4)
4:3
26.4.
Croatia Sesvete (2) - Concordia (4)
6:0
Trnje (3) - Lokomotiva (3)
4:1
Špansko (4) - Sloga (4)
2:0
Poluzavršnica (17. svibnja 2006.) u 17.00 h
17.5.
Trnje (3) - Croatia Sesvete (2)
1:3
17.5.
Špansko (4) - Lučko (3)
0:2
17.5.
Trnje (3) - Croatia Sesvete (2)
1:3
17.5.
Špansko (4) - Lučko (3)
0:2
Završnica (24. svibnja 2006.) u 17.00 h
Croatia Sesvete (2) - Lučko (3) 2 3:0
POBJEDNICI KUPA ZNS-a