NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
* Finalisti se na jesen uključuju u Hrvatski kup * Broj u zagradi označava stupanj natjecanja dotičnog kluba *

Kup Zagrebačkog nogometnog saveza Sezona.2013./14.

1.kolo (4. rujna 2013.) u 17.00 h - igraju klubovi 2. i 3. zagrebačke lige
4.9.
Kašina (5) - Prigorje (M) (5)
1-1 (4-2 - 11m)
4.9.
ZET (5) - Bukovac (6)
10-3
Croatia 98 (?) - Hrvatski Leskovac (5)
0-3 (b.b.)
Hrašće (6) - Brezovica (5)
0-2
Mala Mlaka (6) - Polet (5)
1-8
Horvati 1975 (6) - Mladost (DD) (5)
1-5
Omladinac (6) - Čehi (5)
2-1
Sava (J) (6) - Studentski grad (5)
0-3 (b.b.)
Podsused (6) - Prigorje (Ž) (5)
3-2
Sloga-Gredelj (5) - Uljanik (6)
9-2
Blato (5) - Gavran (6)
4-2
Mladost (B) (5) - Zelengaj (6)
7-0
Slobodno: Zapruđe (6)
2.kolo (18. rujna 2013.) u 16.30 h - igraju pobjednici iz 1. kola, te se uključuju klubovi 1. zagrebačke lige
18.9.
Kašina (5) - Šparta Elektra (4)
0-6
18.9.
Brezovica (5) - Jarun (4)
1-1 (4-3 - 11m)
Tekstilac-Ravnice (4) - Ponikve (4)
0-1
Mladost (DD) (5) - Odra (4)
4-3
Polet (5) - Sesvetski Kraljevec (4)
3-2
Studentski grad (5) - Omladinac (6)
4-1
Podsused (6) - Botinec (4)
2-1
Sloga-Gredelj (5) - Mladost (B) (5)
0-1
Sava (Z) (4) - Kustošija (4)
0-7
Croatia Prigorje (4) - Nur (4)
2-1
Hrvatski Leskovac (5) - Blato (5)
3-2
Prečko (4) - Trešnjevka (4)
1-2
ZET (5) - Concordia (4)
4-1
Ivanja Reka (4) - Dinamo (OO) (4)
4-2
3.kolo (2./16. listopada 2013.) u 16.00 h - igraju pobjednici iz 2. kola
2.10.
Brezovica (5) - Mladost (DD) (5)
0-3
2.10.
Mladost (B) (5) - Šparta Elektra (4)
2-5
Podsused (6) - ZET (5)
0-0 (4-3 - 11m)
Ivanja Reka (4) - Hrvatski Leskovac (5)
0-2
Polet (5) - Ponikve (4)
1-1 (5-6 - 11m)
Croatia Prigorje (4) - Studentski grad (5)
5-2
16.10.
Trešnjevka (4) - Kustošija (4) (15.30 h)
3-2
x
-
4.kolo (16./23. listopada 2013.) u 15.30 h - igraju pobjednici iz 3. kola, te se uključuju klubovi 3. HNL središte
16.10.
Hrvatski Leskovac (5) - Špansko (3)
2-1
16.10.
Mladost (DD) (5) - Trnje (3)
0-2
Dubrava (3) - Maksimir (3)
4-1
Šparta Elektra (4) - HAŠK (3)
1-2
Ponikve (4) - Vrapče (3)
2-0
23.10.
Trešnjevka (4) - Croatia Prigorje (4)
1-3
Slobodni: Podsused (6)
5.kolo (11./12. ožujka 2014.) u 15.30 h - igraju pobjednici iz 4. kola, te se uključuju klubovi 1. i 2. HNL koji nisu izravno u Hr kupu
11.3.
Lučko (2) - Sesvete (2)
2-0
26.3.
Rudeš (2) - Hrvatski dragovoljac (1)
2-1
12.3.
Dubrava (3) - Podsused (6)
4-0
x
-
Slobodni: Hrvatski Leskovac (5), Croatia Prigorje (4), Ponikve (4), HAŠK (3), Trnje (3)
Četvrtzavršnica (9. travnja 2014.) u 16.30 h
9.4.
Hrvatski Leskovac (5) - Lučko (2)
0-2
9.4.
Ponikve (4) - Trnje (3)
3-1
HAŠK (3) - Rudeš (2)
1-4
Croatia Prigorje (4) - Dubrava (3)
1-3
Poluzavršnica (13./14. svibnja 2014.) u 17.00 h
13.5.
Lučko (2) - Rudeš (2)
2-2 (4-2 - 11m)
14.5.
Ponikve (4) - Dubrava (3)
1-1 (4-3 - 11m)
Završnica (21. svibnja 2014.) u 17.30 h
Lučko (2) - Ponikve (4) 2 5-1
POBJEDNICI KUPA ZNS-a