NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TOPLINA U MAKSIMIRU
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/REZULTATI
TABLICA
3.HNL SREDIŠTE
KUP ZNS
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI B1
LIMAČI B3
ZAGIĆI B1
ZAGIĆI B2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
KVART MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
* Finalisti se na jesen uključuju u Hrvatski kup * Broj u zagradi označava stupanj natjecanja dotičnog kluba *

Kup Zagrebačkog nogometnog saveza Sezona.2014./15.

Pretkolo (3./9. rujna 2014.) u 17.00 h - igraju klubovi 1., 2. i 3. zagrebačke lige
3.9.
Botinec (5) - Brezovica (6)
1-4
3.9.
Zelengaj (7) - Zapruđe (7)
1-2
Concordia (5) - Horvati 1975 (6)
2-2 (0-3 - 11m)
Prigorje (M) (6) - Studentski grad (5)
1-2
Sesvetski Kraljevec (5) - Gavran (7)
9-2
Sava (Z) (6) - Blato (7)
0-4
Jarun (5) - Hrvatski Leskovac (6)
4-1
Čehi (6) - Hrašće (7)
1-1 (4-3 - 11m)
Nur (5) - Mladost (DD) (6)
3-3 (4-3 - 11m)
Prigorje (Ž) (6) - Kašina (7)
2-0
Odra (5) - Sava (J) (7)
5-2
Prečko (5) - Omladinac (7)
6-0
Šparta Elektra (5) - Sloga-Gredelj (6)
3-1
9.9.
Mladost (B) (6) - Mala Mlaka (7)
5-2
Trešnjevka (5) - Uljanik (7)
25-0
x
-
Slobodni: Ivanja Reka (5), Polet (5), Tekstilac-Ravnice (5), ZET (5)
1.kolo (24. rujna/1. listopada 2014.) u 16.30 h - igraju pobjednici iz 1. pretkola, te se uključuju klubovi sve do 2. HNL
24.9.
Polet (5) - Ivanja Reka (5)
1-5
24.9.
Prečko (5) - Špansko (3)
4-2
Sesvetski Kraljevec (5) - Trnje (3)
1-0
Jarun (5) - Kustošija (4)
0-0 (4-5 - 11m)
Horvati 1975 (6) - Lučko (2)
0-2
Studentski grad (5) - Dinamo (OO) (4)
1-0
Odra (5) - Dubrava (3)
1-4
Nur (5) - ZET (5)
1-1 (1-3 - 11m)
Trešnjevka (5) - Vrapče (3)
0-2
Prigorje (Ž) (6) - Hrvatski dragovoljac (2)
2-2 (4-2 - 11m)
Čehi (6) - Maksimir (3)
0-3 (b.b.)
Mladost (B) (6) - Tekstilac-Ravnice (5)
0-2
Šparta Elektra (5) - Rudeš (2)
0-3
Blato (7) - Sesvete (2)
0-7
Zapruđe (7) - HAŠK (2)
0-4
1.10.
Brezovica (6) - Ponikve (4)
2-5
2.kolo (15. listopada 2014.) u 15.30 h - igraju pobjednici iz 1. kola
15.10.
Sesvete (2) - Prigorje (Ž) (6)
3-1
15.10.
Lučko (2) - Studentski grad (5)
2-0
Vrapče (3) - Kustošija (4)
2-0
Tekstilac-Ravnice (5) - Prečko (5)
2-2 (5-4 - 11m)
Ponikve (4) - Dubrava (3)
2-1
HAŠK (3) - Sesvetski Kraljevec (5)
5-0
ZET (5) - Rudeš (2)
0-0 (6-5 - 11m)
Ivanja Reka (5) - Maksimir (3)
1-0
3.kolo (25. ožujka 2015.) u 16.00 h - igraju pobjednici iz 2. kola
25.3.
Tekstilac-Ravnice (5) - Sesvete (2)
0-0 (3-5 - 11m)
25.3.
Ivanja Reka (5) - HAŠK (3)
0-0 (11-12 - m)
Vrapče (3) - Lučko (2)
2-1
ZET (5) - Ponikve (4)
1-0
Poluzavršnica (21. travnja 2015.) u 17.00 h - igraju pobjednici iz 3. kola
21.4.
HAŠK (3) - Sesvete (2)
6-2
21.4.
Vrapče (3) - ZET (5)
0-2
Završnica (27. travnja 2015.) u 17.30 h
ZET (5) - HAŠK (3) 0-1
POBJEDNICI KUPA ZNS-a