NOGOMETNI KLUB
MAKSIMIR
FOOTBALL CLUB
POČETNA STRANICA
KLUB
TEMPERATURA U MAKSIMIRU:
OSNOVNI PODATCI

STADION
POVIJEST
PROŠLE SEZONE
OMJERI S KLUBOVIMA
NAVIJAČI
VETERANI
VIJESTI
SENIORI
POPIS IGRAČA
BROJIDBA
UTAKMICE/POSLJEDCI
TABLICA
3.HNL ZAPAD
POKAL ZNS-a
PODMLADAK
JUNIORI
KADETI
STARIJI PIONIRI
MLAĐI PIONIRI
LIMAČI A
LIMAČI C
ZAGIĆI A1
ZAGIĆI A2
OSTALO
HŠK MAKSIMIR
ČETVRT MAKSIMIR
CRO NOGOMET
KNJIGA GOSTIJU
POVEZNICE
CONTACT
* Finalisti se na jesen uključuju u Hrvatski kup * Broj u zagradi označava stupanj natjecanja dotičnog kluba *

Kup Zagrebačkog nogometnog saveza Sezona.2012./13.

1.kolo (5. rujna 2012.) u 17.00 h - igraju klubovi 2. i 3. zagrebačke lige
5.9.
Studentski grad (5) - Uljanik (6)
12-1
5.9.
Vocor (5) - Kašina (5)
0-1
Travno (6) - Prigorje (M) (5)
0-3 (b.b.)
Čehi (5) - Hrašće (6)
3-0
Prigorje (Ž) (5) - Mladost (DD) (5)
6-2
Hrvatski Leskovac (5) - Horvati 1975 (6)
3-0
Brezovica (5) - Croatia 98 (6)
3-0 (b.b.)
Gavran (6) - Omladinac (5)
1-5
Zelengaj (6) - Mala Mlaka (6)
6-5 (11m)
Sava (J) (6) - Jarun (5)
0-6
Polet (5) - Blato (5)
5-0
Kustošija (5) - Podsused (6)
6-1
2.kolo (19. rujna 2012.) u 16.30 h - igraju pobjednici iz 1. kola, te se uključuju klubovi 1. zagrebačke lige
19.9.
Špansko (4) - Ivanja Reka (4)
2-3
19.9.
Prigorje (M) (5) - Zelengaj (6)
0-1
Sloga-Gredelj (4) - Sesvetski Kraljevec (4)
0-5
Prečko (4) - Brezovica (5)
5-3
Odra (4) - Šparta Elektra (4)
3-5 (11m)
Omladinac (5) - ZET (4)
3-2
Kašina (5) - Ponikve (4)
0-2
Dinamo (OO) (4) - Prigorje (Ž) (5)
3-0
Čehi (5) - Studentski grad (5)
0-3 (b.b.)
Croatia Prigorje (4) - Sava (Z) (4)
7-6 (11m)
Kustošija (5) - Mladost (B) (4)
4-1
Concordia (4) - Polet (5)
0-1
Jarun (5) - Botinec (4)
3-1
Nur (4) - Hrvatski Leskovac (5)
4-2
3.kolo (3. listopada 2012.) u 16.00 h - igraju pobjednici iz 2. kola
3.10.
Jarun (4) - Dinamo (OO) (4)
2-3
3.10.
Prečko (4) - Studentski grad (5)
0-2
Zelengaj (6) - Polet (5)
1-5
Sesvetski Kraljevec (4) - Ponikve (4)
0-5
Nur (4) - Croatia Prigorje (4)
1-0
Omladinac (5) - Kustošija (5)
0-16
Šparta Elektra (4) - Ivanja Reka (4)
6-4 (11m)
x
-
4.kolo (17. listopada 2012.) u 16.00 h - igraju pobjednici iz 3. kola, te se uključuju klubovi 3. HNL središte
17.10.
Ponikve (4) - Kustošija (5)
0-1
1.4.
Tekstilac-Ravnice (3) - Vrapče (3)
1-4
Maksimir (3) - Trešnjevka (3)
4-5 (11m)
Dubrava (3) - Trnje (3)
4-6 (11m)
Studentski grad (5) - Šparta Elektra (4)
2-4 (11m)
x
-
Slobodni: Dinamo (OO) (4), Nur (4), Polet (5)
5.kolo (20. ožujka 2013.) u 15.30 h - igraju pobjednici iz 4. kola, te se uključuju klubovi 1. i 2. HNL koji nisu izravno u Hrv. kupu
20.3.
Hrvatski dragovoljac (2) - Nur (4)
8-7 (11m)
24.4.
Lučko (2) - Radnik (2) (16.30 h)
1-0
Rudeš (2) - Dinamo (OO) (4)
1-3
Šparta Elektra (4) - Trnje (3) (16.30 h)
0-7
Polet (5) - Lokomotiva (1)
1-3
x
-
Slobodni: Kustošija (5), Trešnjevka (3), Vrapče (3)
Četvrtzavršnica (30. travnja / 7./8. svibnja 2013.) u 17.00 h
30.4.
Dinamo (OO) (4) - Lokomotiva (1)
0-7
8.5.
Vrapče (3) - H. dragovoljac (2)
6-5 (11m)
7.5.
Kustošija (5) - Trešnjevka (3)
6-3 (11m)
Trnje (3) - Lučko (2)
0-1
Poluzavršnica (15. svibnja 2013.) u 17.00 h
15.5.
Kustošija (5) - Vrapče (3)
2-0
29.5.
Lokomotiva (1) - Lučko (2) (17.30 h)
0-1
Završnica (31. kolovoza 2013.) u 17.00 h
Lučko (2) - Kustošija (5) 2 2-1
POBJEDNICI KUPA ZNS-a